Mandaty nie zdobywają się same

  

Brak mandatów w Sejmie i Senacie dla niektórych znanych polityków Prawa i Sprawiedliwości to nie przypadek. Po raz kolejny potwierdziła się stara piłkarska zasada, że nazwiska nie grają same.

Na każdy głos, podobnie jak na każdą bramkę, trzeba ciężko zapracować. Udowodnili to szczególnie młodzi, świeżo upieczeni posłowie, tacy jak m.in. Jacek Ozdoba czy Sebastian Kaleta, którzy spędzili setki godzin w terenie, przekonując mieszkańców swoich okręgów, że warto oddać na nich głos.

Dziś bez tysięcy uściśniętych dłoni i przeprowadzonych rozmów zdobycie mandatu do Sejmu i Senatu jest bardzo trudne. Dlatego to dobra lekcja dla niektórych polityków, aby za cztery lata z pełnym zaangażowaniem ruszyć do wyborców, wsłuchać się w ich potrzeby i przekonać do swojej kandydatury. Mandaty same się nie zdobędą.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts