Choć córka Donalda Tuska coraz odważniej chwali się córką w mediach społecznościowych, do dziś nie tylko dla jej fanów tajemnicą owiany jest również jej ślub ze Stanisławem Cudnym. Jak przypomina radiozet.pl, blogerka do tej pory nie opublikowała żadnego zdjęcia z uroczystości. Aż dotąd.

Na instagramowym profilu Make Life Easier pojawiła się fotografia biurka, na którym pośród wielu bibelotów znalazło się oprawione zdjęcie ślubne. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Usłyszałam niedawno ciekawą rzecz od jednej Czytelniczki - „na polskim Instagramie rzadko kiedy mieszkania wyglądają tak, jakby ktoś naprawdę w nich mieszkał”. No to proszę! ? Nie będę ustawiać bukietów róż i dziesięciu świeczek w łazience, żeby pokazać kosmetyk. Skoro stał sobie na stole wśród poniedziałkowego chaosu niech tak zostanie. Jeśli nie znacie jeszcze marki @clochee_simplyorganic (w co trudno uwierzyć ?) to trochę Was ominęło. Marka nie testuje na zwierzętach, a wszystkie substancje naturalne użyte w produktach pochodzą od kontrolowanych plantacji. No i kosmetyki same w sobie są naprawdę fajne ? Teraz możecie skorzystać z kodu rabatowego: MAKELIFEEASIER , aby uzyskać 25% zniżki na nieprzeceniony asortyment. #myclochee #littlestepscount

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

Córka Donalda Tuska zdradziła, jak wyglądała jej suknia ślubna przy okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2019. 

W tym roku postanowiłam wesprzeć WOŚP, przekazując na aukcję moją suknię ślubną, czyli rzecz, która ma dla mnie duże znaczenie. Górę sukienki zaprojektowała dla mnie Gosia Baczyńska i jest ona uszyta z jedwabnej koronki sprowadzanej z Francji, natomiast dół sukienki uszyła Magda z marki Warsaw Poet i jest ona wykonana z kremowej organzy. Sukienka jest już prawie vintage, bo ma ponad pięć lat, ale jest zachowana w bardzo dobrym stanie i jestem przekonana, że osoba, która ją zlicytuje, będzie się w niej czuła równie cudownie, jak ja 

– mówiła w filmie.