Prezentacja HH-60W

/ fot. LM / flickr.com

  

Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych (U.S. Air Force) zaprezentowały w zakładach Sikorsky Development Flight Center (DFC) w West Palm Beach na Florydzie śmigłowiec ratownictwa bojowego Sikorsky HH-60W.

Helikopter ratownictwa bojowego Sikorsky HH-60W jest produkowany przez firmę Sikorsky należącą do koncernu Lockheed Martin. W ramach umowy z września br. przewidziana jest produkcja wstępnej partii, liczącej 10 śmigłowców. Pierwsze śmigłowce mają trafić do U.S. Air Force już w roku 2021. Łącznie ma zostać zakupionych aż 113 śmigłowców ratownictwa bojowego, które zastąpią obecnie eksploatowane helikoptery HH-60G Pave Hawk.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Kosiniak-Kamysz ogłosił start swojej kampanii

Władysław Kosiniak-Kamysz - lider PSL / Marcin Pegaz/Gazeta Polska

  

Lider PSL Władysław Kosiniak–Kamysz ogłosił w Zakopanem, że będzie się ubiegał o urząd prezydenta w nadchodzących wyborach.

Startujemy z kampanią prezydencką, bo chcę ubiegać się o urząd prezydenta Rzeczpospolitej. Wierzę głęboko, że możemy zmienić Polskę na lepszą, że jesteśmy przygotowani do tego, żeby walczyć o lepszą Polskę dla wszystkich, nie dla wybranych. Dla tych spod samiuśkich Tater, aż po Bałtyk, w każdym miejscu naszej ojczyzny, w każdym i regionie w każdej tradycji i kulturze, w tym wszystkim jest bogactwem naszym i naszej historii. To jest nasza nasze dziedzictwo, to jest nasze szlachectwo, to jest to, o czym pięknie mówią tutaj górale, o czym możemy zawsze usłyszeć w ich przyśpiewka, opowiadaniach. To jest to wszystko, co wiąże się z podstawą bycia wśród ludzi.
- mówił Władysław Kosiniak–Kamysz.

Lider PSL wskazał też swoje główne założenia programowe.

Ja chcę być wśród ludzi. Chcę być z wami, chcę być każdego dnia w Polsce i będę. Zrobię wszystko, żeby najważniejsze przyrzeczenie, jakie chcę dzisiaj złożyć, realizować: odbudować wspólnotę narodową, zbudować dialog, który zastąpi monologi dzisiejszych polityków. Tak naprawdę to monologi, które zamknęły nas w bańkach, z których trudno się jest wybić. Chcę zrobić wszystko, żeby Polska była krajem jeszcze bardziej szczęśliwym, żeby była krajem, w którym się dobrze żyje, w którym się chce żyć i dobrze się oddycha.
- dodał lider PSL.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl