Brzęczek ma nad czym pracować

  

Na dwie kolejki przed końcem eliminacji do ME 2020 reprezentacja Polski zapewniła sobie awans do finałów imprezy. Po pewnym zwycięstwie 2:0 z europejskim przeciętniakiem z Macedonii Północnej Biało-Czerwoni mogli odtańczyć taniec radości.

Sukces przypieczętowali rezerwowi Przemysław Frankowski i Arkadiusz Milik. Z awansu do kolejnej imprezy rangi mistrzostw Europy lub świata trzeba się cieszyć, bo to osiągnięcie bez precedensu w historii naszego futbolu. Nie można jednak zapominać, że graliśmy w jednej ze słabszych grup kwalifikacyjnych od lat, a styl odnoszonych zwycięstw był chwilami trudny dla polskich kibiców. Tak czy inaczej jesteśmy w ekskluzywnym gronie czterech ekip, które już zdobyły przepustki do przyszłorocznych finałów Euro 2020. Jerzy Brzęczek ma teraz sporo czasu, byśmy nie jechali tam tylko na wycieczkę turystyczną.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts