„Zrób Grzegorzu Schetyno jedną konstruktywną rzecz. Odejdź” - kto to napisał? Dziennikarz... TVN

Grzegorzowi Schetynie dziś z pewnością uśmiech spełzł z twarzy. Nie dość, że PiS zwyciężył w miażdżącej ilości województw, to jeszcze dostaje mu się nawet od swoich. Nietypowy apel wystosował do niego dziennikarz... TVN - Marcin Meller. - Zrób Grzegorzu Schetyno jedną konstruktywną rzecz. Odejdź - napisał w mediach społecznościowych.

Grzegorz Schetyna
Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

PiS oficjalnie wygrał niedzielne wybory parlamentarne, uzyskując samodzielne rządy w Sejmie oraz oraz "remis ze wskazaniem" w Senacie.

Grzegorz Schetyna nie ma powodów do zadowolenia. Pojawiły się już pierwsze apele do szefa Platformy Obywatelskiej. I to z niespodziewanej strony!

Do Schetyny napisał bowiem dziennikarz TVN - Marcin Meller.

"To niby oczywista oczywistość, w związku z czym pewnie jak to w Polsce się nie zadzieje, ale dla formalności: Grzegorz Schetyna powinien ustąpić. Dzisiaj. Jeśli ma odrobinę życzliwości dla Polski, demokracji i PO powinien podać się do dymisji. Natychmiast. Wystarczy już zmarnowanych ostatnich czterech lat opozycji. Nie ma czasu na cwaniakowanie, kombinowanie, na czekanie do styczniowych wyborów w PO. Wszyscy to wiedzą, wszyscy to widzą. Zrób Grzegorzu Schetyno jedną konstruktywną rzecz. Odejdź. Dziękuję"

- napisał Meller.

Jak zareaguje Grzegorz Schetyna? Jego odpowiedzi możemy się niestety nie doczekać.

 

 

Źródło: niezalezna.pl, Facebook.com,

#Grzegorz Schetyna #Marcin Meller #TVN

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo