Prawo i Sprawiedliwość mobilizuje elektorat. ZOBACZ najnowszy spot! „Wybory to wspólne święto”

Zdjęcie ilustracyjne / screeny ze spotu PiS

  

Na konferencji Prawa i Sprawiedliwości zaprezentowano najnowszy spot wyborczy partii rządzącej. Tym razem - ma on zmobilizować Polaków do tego, by 13 października poszli do urn i zagłosowali na listę numer 2.

Na finiszu kampanii wyborczej różne ugrupowania mobilizują swój elektorat. Praktycznie ze wszystkich stron słychać, jak bardzo ważne są to wybory. Dlatego Prawo i Sprawiedliwość również przypomina wyborcom - w najbliższą niedzielę warto zaplanować swój czas tak, by znaleźć moment na udanie się do lokalu wyborczego.

W spocie PiS jest też mowa o niezdecydowanych.

"Jeżeli im się nie chce, daj im argumenty - niech zagłosują dla ciebie. Bo zagłosuje za Was ktoś, komu nie podoba się wolność słowa w internecie, program 500 Plus czy wyższe płace"

- przypomina chłopak, będący narratorem w całym klipie.

Jest też apel od jednej z rodzin:

"Wybory to wspólne święto, które jest świadectwem dla naszych dzieci i rodzin, jak wygląda patriotyzm. Tym działaniem pokazujemy, że nam zależy, że Polska jest ważna, że mamy wpływ na to, kto rządzi naszym krajem"

- przypomina kobieta, otoczona dziećmi.

ZOBACZ NAJNOWSZY SPOT PiS:

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Amerykański sprzęt dotarł na Litwę

zdjęcie ilustracyjne / Beny Shlevich CC BY-SA 2.0

  

Na Litwę dziś przybył ponad 500-osobowy batalion amerykańskiej piechoty z ciężkim sprzętem wojskowym - czołgami i wozami bojowymi. Żołnierze dywizji Wojsk Lądowych USA z bazy Fort Hood w Teksasie będą tu ćwiczyli przez pół roku.

Na poligon w Podbrodziu (lit. Pabrade) przy granicy z Białorusią przerzucono już osiem czołgów Abrams i 21 bojowych wozów piechoty Bradley. Kolejne kilkadziesiąt czołgów zostanie dostarczonych w najbliższych tygodniach.

Minister obrony Litwy Raimundas Karoblis podkreślił, że przybycie żołnierzy USA do jego kraju „demonstruje fakt, że jest to możliwe”. 

- Przede wszystkim jest to sygnał dla Litwy i dla innych sąsiednich państw NATO, że w razie kryzysu sojusznicy będą z nami

– powiedział w rozmowie z agencją BNS. Dodał, że „jest to też sygnał dla Rosji i jeszcze jeden element odstraszający”.

Podczas pobytu na Litwie amerykańscy żołnierze będą współpracowali z żołnierzami litewskimi w ramach realizacji projektu mechanizacji Sił Lądowych Wojska Litewskiego. Litwa zapewni Amerykanom zakwaterowanie i wsparcie logistyczne, amerykańscy wojskowi będą też korzystali z infrastruktury poligonów litewskiej armii.

Karoblis wskazał, że podczas ćwiczeń żołnierze USA zapoznają się m.in. z nowymi dla nich warunkami geograficznymi i pogodowymi.

Od wiosny 2014 roku na Litwie odbyło się kilkanaście rotacji armii USA. Ostatnio żołnierze amerykańscy stacjonowali tu w 2017 roku.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl