Prawo i Sprawiedliwość mobilizuje elektorat. ZOBACZ najnowszy spot! „Wybory to wspólne święto”

Zdjęcie ilustracyjne / screeny ze spotu PiS

  

Na konferencji Prawa i Sprawiedliwości zaprezentowano najnowszy spot wyborczy partii rządzącej. Tym razem - ma on zmobilizować Polaków do tego, by 13 października poszli do urn i zagłosowali na listę numer 2.

Na finiszu kampanii wyborczej różne ugrupowania mobilizują swój elektorat. Praktycznie ze wszystkich stron słychać, jak bardzo ważne są to wybory. Dlatego Prawo i Sprawiedliwość również przypomina wyborcom - w najbliższą niedzielę warto zaplanować swój czas tak, by znaleźć moment na udanie się do lokalu wyborczego.

W spocie PiS jest też mowa o niezdecydowanych.

"Jeżeli im się nie chce, daj im argumenty - niech zagłosują dla ciebie. Bo zagłosuje za Was ktoś, komu nie podoba się wolność słowa w internecie, program 500 Plus czy wyższe płace"

- przypomina chłopak, będący narratorem w całym klipie.

Jest też apel od jednej z rodzin:

"Wybory to wspólne święto, które jest świadectwem dla naszych dzieci i rodzin, jak wygląda patriotyzm. Tym działaniem pokazujemy, że nam zależy, że Polska jest ważna, że mamy wpływ na to, kto rządzi naszym krajem"

- przypomina kobieta, otoczona dziećmi.

ZOBACZ NAJNOWSZY SPOT PiS:

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Premier spotkał się z szefami rządów państw bałtyckich

/ twitter.com/@PremierRP/Krystian Maj/KPRM

  

Premier Mateusz Morawiecki spotkał się w Rydze z szefami rządów Łotwy, Litwy i Estonii - poinformowała dzisiaj wieczorem Kancelaria Prezesa Rady Ministrów. Uczestnicy spotkania rozmawiali o współpracy w zakresie infrastruktury, bezpieczeństwa regionalnego i o sprawach europejskich.

Jak zaznaczono, szefowie rządów podkreślili wagę budowy wspólnych interesów Polski i krajów bałtyckich "w szczególności w obliczu trudnej sytuacji bezpieczeństwa w regionie oraz wyzwań stojących przed Unią Europejską".

Podczas spotkania zadeklarowano również chęć pogłębiania współpracy w ramach regionalnych projektów energetycznych i infrastrukturalnych, takich jak Rail Baltica i Via Baltica.

"Mateusz Morawiecki uczestniczył również w dwustronnym spotkaniu z premierem Łotwy Krišjanisem Karinšem, podczas którego omówiono kwestie współpracy obu państw w UE, NATO, organizacjach współpracy bałtyckiej oraz w ramach regionalnych projektów współpracy infrastrukturalnej"

- podała KPRM.

Spotkania premierów w formacie B3, czyli kraje bałtyckie plus Polska, mają charakter cykliczny. Poprzednie odbyło się w 2018 r. w Wilnie.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, pap

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl