Polityczny amok

  

Zachowania Lecha Wałęsy nie da się niczym wytłumaczyć. Szkodzi tym, których popiera lub popierał, a jego niedawni akolici mają spory kłopot. Grzegorz Schetyna, który tak niedawno oklaskiwał Wałęsę i witał go z uśmiechem, okazał się zdrajcą.

Były prezydent wymierza ciosy na oślep i obrywa cała opozycja. Trudno dziś jasno odpowiedzieć na pytanie, kogo tak naprawdę popiera Lech Wałęsa. W mało racjonalny sposób zachowują się także inni politycy opozycji, a przykładem jest Paweł Kukiz. Pytany o ewentualne przyszłe koalicje, mówi niemal za każdym razem coś zupełnie innego. Można się zastanawiać, czy na mówienie bzdur przez polityków miały wpływ ich kontakty z ludźmi ze służb specjalnych PRL, którzy są mistrzami w przedstawianiu swoich wersji różnorakich wydarzeń. Długotrwałe kontakty z nimi powodują przejęcie – przynajmniej częściowe – ich zachowań oraz narracji. Niestety, nie wszystko da się wytłumaczyć wyborczym amokiem i jest niemal pewne, że po wyborach jeszcze długo będziemy świadkami przedziwnych zachowań oraz wypowiedzi rozpoznawalnych polityków obecnej opozycji, które z rzeczywistością nie mają wiele wspólnego.
 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts