Petr Cech wpadł na szalony pomysł

/ premierleague.com

  

Petr Cech, który po zakończeniu piłkarskiej kariery w czerwcu został doradcą w Chelsea Londyn, stanie ponownie w bramce. ale tym razem... hokejowej. 37-letni Czech najprawdopodobniej w niedzielę zadebiutuje w angielskim, trzecioligowym zespole Guildford Phoenix.

Jestem zachwycony, że będę miał możliwość zagrać w barwach Phoenix. Mam nadzieje, że pomogę tym młodym chłopakom w zdobywaniu goli i realizacji celu pozostawionego przez władze klubu - odnoszeniu tak wielu zwycięstw, jak to będzie możliwe

- powiedział były bramkarz Chelsea Londyn (2004-15), który bronił także barw Arsenalu Londyn (2015-2019).

Swoje umiejętności hokejowe sprawdzał i podnosił już latem podczas treningów z ekipą pierwszoligowego zespołu Guildford Flames.

Po 20 latach kariery piłkarskiej i przerwy w "karierze" hokeisty to będzie wielka radość móc wyjść na lód. W hokeja grałem jako dzieciak i zawsze interesowałem się tym sportem.

W słowach słynnego bramkarza nie ma nic dziwnego, bowiem w Czechach hokej jest sportem narodowym.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Wznowiono proces wnuka Lecha Wałęsy

Dominik W. / facebook.com

  

Sąd Rejonowy w Gdańsku wznowił dziś proces 26-letniego Bartłomieja W., wnuka byłego prezydenta RP, oskarżonego o to, że w 2018 r. wraz z dwoma znajomymi dokonał w centrum Gdańska rozboju na turyście ze Szwecji.

Bartłomiejowi W. zarzucono też, że kilka dni później wziął udział w pobiciu innej osoby.

Wyrok miał był ogłoszony w środę. Sędzia Małgorzata Uszacka poinformowała, że z uwagi na konieczność poinformowania stron o możliwości zmiany kwalifikacji karnej czynów, wznawia postępowanie sądowe. Wyrok będzie ogłoszony na kolejnym terminie 23 marca.

Aktem oskarżenia objęto trzech dwudziestokilkuletnich mężczyzn.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło w nocy 21 maja 2018 r. Według prokuratury, oskarżeni napadli na dwóch szwedzkich turystów spacerujących po historycznym centrum Gdańska. Obaj Szwedzi byli bici przedmiotem przypominającym pałkę, a jednego z nich - gdy upadł, kopano po całym ciele, po czym zabrano mu telefon komórkowy wart około 350 zł. W efekcie pobicia jedna z ofiar doznała m.in. złamania piszczeli.

Jak ustaliła prokuratura, w rozboju na Szwedzie, któremu ukradziono telefon, wzięli udział wszyscy trzej napastnicy, w tym Bartłomiej W. Pobicia drugiego szwedzkiego turysty dokonał jeden z kolegów W.

Ponadto, według śledczych, kilka dni później Bartłomiej W. wspólnie z jednym z kolegów, z którym dokonał wcześniej rozboju, wzięli też udział innym incydencie w centrum Gdańska. W godzinach nocnych 26 maja 2018 r. pobili oni mężczyznę, który stanął w obronie znajomego zaczepianego przez W. i jego kompana. Napastnicy skopali swoją ofiarę.

Bartłomiej W. jest synem Przemysława Wałęsy, który zmarł w styczniu 2017 r.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts