Rozmowy o Polsce. Spotkanie z T. Sakiewiczem

Spotkanie z Tomaszem Sakiewiczem w Ełku / niezalezna.pl

Dziś w Ełku odbyło się spotkanie z redaktorem naczelnym "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie" Tomaszem Sakiewiczem. Rozmowa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Redaktor Sakiewicz miał ze sobą specjalne przedwyborcze dodatki do "Gazety Polskiej", które przekazał przedstawicielom Klubów "Gazety Polskiej".

Spotkanie z Tomaszem Sakiewiczem oraz senator Małgorzatą Kopiczko organizowane przez Klub "Gazety Polskiej" w Ełku odbyło się dziś o godz. 19.

Redaktor Sakiewicz omawiał bieżące sprawy Polaków, mówił o tym, jak ważne są nadchodzące wybory. Wręczył też gościom albumy "Gazety Polskiej", oraz przekazał na ręce przedstawicieli Klubów "Gazety Polskiej" dodatki wyborcze, które następnie zostaną rozdane przez klubowiczów.

Senator Kopiczko mówiła z kolei o planach rozwoju Ełku i celach, które należy zrealizować. W spotkaniu uczestniczył również szef Klubu "Gazety Polskiej" W Ełku Karol Marchel, który startuje w wyborach parlamentarnych z 13 miejsca listy PiS w tym mieście.

Między wystąpieniami Tomasza Sakiewicza i innych gości można było posłuchać pieśni w wykonaniu Pawła Piekarczyka.

W spotkaniu uczestniczyły również kucharki z Koła Gospodyń Wiejskich.


Wkrótce odbędą się także inne spotkania z redaktorem naczelnym "Gazety Polskiej". Oto ich lista:

PŁOCK - 10 października, godz. 18:30 Kobylińskiego 25

STAROGARD GDAŃSKI – 11 października, g. 16, Aula Pomorskiej Szkoły Wyższej, ul. Kościuszki 112

GDYNIA – 11 października, g. 18 w Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości, ul. 10 Lutego 33

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts