Piłkarze z zakazem wyjazdów na zakupy

/ dierotenbullen.com

  

Piłkarze RB Lipsk dostali zakaz wypadów na zakupy samolotem. To problem, z którym władze klubu musiały się mierzyć w zeszłych latach. Wielu zawodników w dniach wolnych leciało do europejskich - i nie tylko - stolic na buszowanie po sklepach.

To nie ma wtedy nic wspólnego z regeneracją i odpoczynkiem. Wręcz przeciwnie. Dochodzi do dodatkowych, niepotrzebnych obciążeń. Po prostu staramy się tym młodym chłopakom uzmysłowić, jak ważny dla organizmu jest ten dzień bez treningu. Nie chcemy, by dzień wolny oznaczał dla nich szansę na wypad do Nowego Jorku czy Paryża na zakupy

- powiedział dyrektor sportowy Markus Kroesche, cytowany przez "Sport Bild".

Wprowadzenie takich zakazów ma związek z przeszłością. W ostatnich sezonach zwłaszcza Francuzi, skupieni wokół napastnika Jeana-Kevina Augustina, niemal każdy wolny dzień wykorzystywali na wyjazd na zakupy. Wyjątkiem są przerwy spowodowane grą reprezentacji. Wówczas piłkarzom wolno na nieco więcej.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Wałęsa nawołuje do obalenia rządu! "Wzywam do ponadmilionowego marszu na Warszawę"

Lech Wałęsa / Fotomag/Gazeta Polska

  

Były prezydent Lech Wałęsa idzie na całość. Uważa, że to już nie czas na demokrację i należy za wszelką cenę odsunąć PiS od władzy. Dlatego nawołuje do... "ponad milionowego marszu na Warszawę".

Lech Wałęsa nie ukrywa swojego negatywnego nastawienia do obecnej władzy. Raz po raz krytykuje działania Prawa i Sprawiedliwości, jednak teraz stwierdził, że "przekroczono możliwości demokratycznego decydowania".

- Przy okazji grudniowych rocznic nawołuję do pracy i szukania możliwości by jak najszybciej odsunąć obecnie rządzących Polską od wpływów na niszczenie osiągnięć i dorobku Kraju

- napisał Wałęsa na Facebooku.

Po czym zapowiedział:

- Jeśli PIS uruchomi proces likwidacji sądownictwa wzywam do ponad milionowego marszu na Warszawę i zrobienia porządku będę na czele.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: facebok.com, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl