„Gazeta Polska przed wyborami”. Adam Borowski wręcza ją warszawiakom!

/ Marcin Pegaz/Gazeta Polska

Adam Borowski - opozycjonista w czasach PRL, a obecnie szef warszawskiego Klubu "Gazety Polskiej" i kandydat do Sejmu z list PiS - rozdaje w Warszawie specjalny dodatek do Gazety Polskiej: „Gazeta Polska przed wyborami”. Tomasz Sakiewicz wyjaśnia akcję: Chcemy powiedzieć, dlaczego te wybory są takie ważne i co może się po nich wydarzyć.

Od dziś w całej Polsce kolportowany jest specjalny dodatek do tygodnika: „Gazeta Polska przed wyborami”.

Jak komentuje akcję Tomasz Sakiewicz, "chcemy wyjaśnić, dlaczego te wybory są takie ważne i co może się po nich wydarzyć". 

Bezpłatny dodatek w nakładzie dwóch milionów egzemplarzy jest rozdawany przez kluby „Gazety Polskiej” i wolontariuszy w całej Polsce.

Dzisiaj w Warszawie dodatek rozdaje opozycjonista w czasach PRL, a obecnie szef warszawskiego Klubu "Gazety Polskiej" i kandydat do Sejmu z list PiS Adam Borowski.

Wybory parlamentarne odbędą się 13 października. Polacy wybiorą na czteroletnią kadencję 460 posłów i 100 senatorów. 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts