Gwiazdor disco-polo zaatakowany nożem. „Dostawałem ciosy w plecy, krew z głowy leciała cały czas”

zdjęcie ilustracyjne, / pixabay.com/PublicDomainPictures

  

Damian Krysztofik znany jako NEF, został zaatakowany nożem przez kolegę, którego znał od trzech lat. Jak opowiedział gwiazdor w rozmowie z "Super Expressem", dramat rozegrał się w mieszkaniu napastnika, podczas jednej z imprez. Z jego relacji wynika, że dostawał ciosy nożem w plecy, głowę i kolana.

Muzyk disco-polo został zaatakowany kilka dni temu w mieszkaniu znajomego na warszawskim Wilanowie. W rozmowie z "Super Expressem" Krysztofik opowiedział co się wtedy wydarzyło.

Znałem go trzy lata. Ogólnie był znajomym moich znajomych. Razem chodziliśmy do klubów, piliśmy drinki. Ostatnio zapraszał mnie na swoje urodziny. Nie mogę powiedzieć, że to mój dobry znajomy, bo nie pisaliśmy ze sobą przez Facebooka. Kiedy kupił nowe mieszkanie, zaprosił mnie

- opowiada ofiara ataku.

Jak twierdzi muzyk, wraz ze znajomymi pili alkohol, a napastnik cały czas miał siedzieć przed komputerem.

Po godzinie od spotkania, mój drink się rozlał. Delikatnie poleciał na niego. Wtedy wstał, obrócił się, wyjął z szuflady nóż i powiedział, że mnie zabije. Na początku myślałem że to żart

- opowiadał Krysztofik. 

Kiedy jednak zorientował się, że mężczyzna nie żartuje, chciał opuścić mieszkanie. Wtedy okazało się, że jest ono zamknięte, a klucze zostały schowane.

Kiedy to zobaczyłem, dostałem cios nożem w plecy. Potem rozegrał się horror. Dostawałem ciosy w plecy, w potylicę. Jak zobaczył krew, dał mi szmatę i kazał mi ją zmywać. Krew z głowy leciała cały czas. Upadłem na podłogę, zacząłem ją zmywać. On wtedy zaczął mnie bić nożem po kolanach, żebym nie był w stanie wstać

- relacjonował muzyk.

Nadal jestem w szoku, do mnie to nie dociera. Mało brakowało żebym umarł. Pamiętam, że wszedłem do łazienki, zsunąłem się z drzwi w dół i zostałem w plamie krwi. Ocknąłem się jak do mieszkania weszli policjanci z ekipą ratunkową. Nie wiem jak tam trafili

-  dodał.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: se.pl, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Skończył się załadunek na misję w Libanie

zdjęcie ilustracyjne, / szczecin.tvp.pl,

  

Zakończył się w szczecińskim porcie załadunek na statek pojazdów wojskowych, które zostaną przetransportowane w rejon misji ONZ w Libanie.

O zakończeniu załadunku sprzętu poinformował oficer prasowy 12. Brygady Zmechanizowanej ze Szczecina kapitan Błażej Łukaszewski.

Załadunek z Nabrzeża Czeskiego w Porcie Szczecin rozpoczął się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Do Libanu popłynie m.in. 13 Rosomaków, 7 Hummerów i 15 specjalistycznych pojazdów zabezpieczenia. Pojazdy specjalnie na misję ONZ pomalowane na biało będą służyć żołnierzom Polskiego Kontyngentu Wojskowego.

I Polski Kontyngent Wojskowy sformowany do udziału w misji w Libanie wyleci 10 listopada z lotniska w Goleniowie. Cztery dni wcześniej w koszarach 12. Brygady Zmechanizowanej planowane jest jego uroczyste pożegnanie.

Jak poinformował Łukaszewski dowódcą I zmiany PKW Liban będzie dowodzący 3. batalionem piechoty zmotoryzowanej w Stargardzie ppłk Paweł Bednarz. Ponad 200 żołnierzy pozostanie na misji pół roku. Następnie ich zadanie przejmie na kolejne pół roku równie liczna II zmiana.

Zadanie sformowania obu zmian PKW Liban otrzymała 12. Brygada Zmechanizowana ze Szczecina. Kontyngenty powstają na bazie 3. batalionu piechoty zmotoryzowanej ze Stargardu. W ich skład wejdą również specjaliści m.in. łączności, logistyki i spraw personalnych z innych jednostek wojskowych.

W Libanie Polacy będą przede wszystkim wspólnie działać z irlandzkimi oraz węgierskimi żołnierzami (I zmiana PKW wejdzie w skład irlandzkiego batalionu).

Wojsko Polskie po 10 latach nieobecności, powraca do udziału w misji budowania pokoju i bezpieczeństwa w Libanie w ramach mandatu ONZ jako Tymczasowe Siły ONZ w Libanie.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl,


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl