Nowy spot wyborczy PiS. "Nazwaliśmy to roboczo koalicją chaosu"

Zdjęcie ilustracyjne / screen ze spotu PiS

  

Prawo i Sprawiedliwość opublikowało nowy spot wyborczy - tym razem dotyczący działań opozycji. Przypomniano w nim wypowiedzi, które świadczyć mogą o tym, co mogłoby się stać, gdyby 13 października Polacy postawili właśnie na te ugrupowania.

Nowy spot Prawa i Sprawiedliwości nosi tytuł "Koalicja Chaosu" i odnosi się do partii opozycyjnych.

"Wyobraź sobie, że po wyborach to opozycja tworzy rząd"

- czytamy na samym początku.

Później przypominane są wypowiedzi Grzegorza Schetyny i Małgorzaty Kidawy-Błońskiej dotyczące programu Koalicji Obywatelskiej, jest też słynna wypowiedź Włodzimierza Czarzastego ("My mamy tolerancję"), a także słowa Pawła Kukiza o PSL - kiedy jeszcze twierdził, że to "zorganizowana grupa przestępcza". Nie mogło zabraknąć także jednego z najważniejszych tematów tegorocznej kampanii, a mianowicie taśm Neumanna.

W klipie występuje też Marek Sawicki ze słynnym powiedzeniem o "frajerach", jak również Katarzyna Lubnauer - mówiąca o głosowaniu przeciwko programowi Rodzina 500 Plus. Władysław Kosiniak-Kamysz opowiada o tęczy, jako... fladze spółdzielców, a Robert Biedroń dzieli się sekretami intymnego pożycia. A na koniec - fragment materiału Niezalezna.pl, w którym w roli głównej wystąpiła Klaudia Jachira, kandydatka Koalicji Obywatelskiej do Sejmu.

- To jest właśnie to, co nazwaliśmy roboczo koalicją chaosu pod przewodnictwem zadowolonego z siebie Grzegorza Schetyny. Tak naprawdę do tego sprowadza się wybór 13 października. Czy będziemy głosować na PiS czy na blok antyPiS. I tu nie ma znaczenia czy zagłosuje na tę partię, na inną

- powiedział podczas prezentacji spotu zastępca rzecznika PiS, Radosław Fogiel.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Macron przyjedzie do Polski

/ Foundations World Economic Forum [CC BY (https://creativecommons.org/licenses/by/2.0)]

  

Prezydent Francji Emmanuel Macron złoży państwową wizytę w Polsce w dniach 3-4 lutego - poinformował Pałac Elizejski. W trakcie wizyty francuski przywódca będzie przebywał w Warszawie i Krakowie.

Szef gabinetu prezydenta RP Krzysztof Szczerski pod koniec grudnia powiedział, że w lutym spodziewana jest wizyta w Polsce prezydenta Francji.

"Mogę wstępnie zakomunikować, że spodziewamy się w lutym wizyty prezydenta Macrona w Polsce" – przekazał Szczerski. Przypomniał, że Macron i Duda spotkali się na marginesie posiedzenia Rady Północnoatlantyckiej w Londynie na początku grudnia.

"Efektem tej rozmowy jest przygotowywana wizyta prezydenta Macrona w lutym. Mam nadzieję, że dojdzie ona do skutku i będziemy mogli ją oficjalnie potwierdzić" – powiedział Szczerski

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts