Jadwiga Emilewicz wynajęła detektywa i pyta #GdzieJestJoanna? Żona Jaśkowiaka zniknęła!

Jadwiga Emilewicz jest kandydatką Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Sejmu. Startuje z pierwszej pozycji na poznańskiej liście. Z kolei "jedynką" listy Koalicji Obywatelskiej jest Joanna Jaśkowiak - żona prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka. Minister Emilewicz zaniepokoił jednak fakt, że jej kontrkandydatki nigdzie nie ma. Nie rozmawia z mieszkańcami, nie spotyka się z mediami, a z jej sztabem wyborczym nie ma żadnego kontaktu. Do znalezienia pani Joanny potrzebny był zatem... detektyw. Zobaczcie ten spot!

kadr ze spotu #GdzieJestJoanna?
facebook.com/Jadwiga Emilewicz

Pomimo licznych prób skontaktowania się ze sztabem wyborczym Joanny Jaśkowiak i niezliczonej ilości zaproszeń do debaty, Jadwiga Emilewicz nie otrzymała odpowiedzi. Żona prezydenta Poznania, która jest też "jedynką" Koalicji Obywatelskiej z tego miasta nie zamierza dyskutować z kandydatką PiS. Powód? Emilewicz nie jest z Poznania.

Okazuje się, że nie tylko przed minister przedsiębiorczości i technologii ukrywa się pani Jaśkowiak. Wyborcy również jej nie widują.

Dwa tygodnie temu zaprosiłam Joannę Jaśkowiak do dyskusji 1 na 1. Zależało mi na tym, bo chciałam, aby starły się nasze pomysły i programy na Poznań i Polskę. W odpowiedzi Joanna Jaśkowiak potrafi tylko do znudzenia powtarzać, że nie jestem z Poznania… no tak…

- czytamy na Facebooku minister Emilewicz.

Kontaktu z Panią Jaśkowiak nie mają także mieszkańcy Poznania. Podczas rozmów na ulicach słyszałam to już nie raz, także z ust osób, które delikatnie mówiąc nie są mi przychylne. Gdzie więc jest Pani Jaśkowiak?

- dodaje kandydatka PiS.

Sprawa zrobiła się na tyle intrygująca, że Jadwiga Emilewicz musiała poprosić o pomoc "detektywa". Ten, w spocie pod tytułem #GdzieJestJoanna?, szuka Joanny Jaśkowiak. Niestety, bezskutecznie. Ale jak zaznacza - jest zdeterminowany!

 

 

 Źródło: niezalezna.pl,

##GdzieJestJoanna? #detektyw #joanna jaśkowiak #Jadwiga Emilewicz

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo