Najważniejsze w wyborach

  

Od czterech lat Zjednoczona Prawica rządzi samodzielnie. W nadchodzących wyborach daje to partii władzy pozycję uprzywilejowaną. Prawo i Sprawiedliwość – zaliczając kolejne udane konwencje i spotkania z wyborcami – zdaje się czarnym koniem tych wyścigów. Rosnące w kolejnych sondażach notowania partii Jarosława Kaczyńskiego utrwalają tę opinię.

Dlatego łatwo zapomina się o realnym zagrożeniu, mogącym ten błogostan zakłócić... Cztery lata temu mieliśmy do czynienia z potężną mobilizacją ludzi dobrej woli, zrzeszonych w Ruchu Kontroli Wyborów. To właśnie dzięki ich wytężonej pracy nie powtórzyły się cuda nad urną, znane z wyborów samorządowych. W dobie totalnej walki politycznej zagrożenie wyborczym fałszerstwem jest całkiem realne. Czy 13 października będziemy w stanie dopilnować uczciwego liczenia głosów?

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts