PO ma tylko jeden pomysł na kampanię wyborczą. Wiceminister: To atak na PiS

Platforma Obywatelska prowadzi kampanię opartą na chwytach, które nie powinny mieć miejsca, choćby gdybyśmy przywołali działania związane z hejtem, z trollami, z całą tą strefą brutalnych i nieakceptowalnych na pewno przez Polaków ataków – powiedział dziś w rozmowie z Michałem Rachoniem na antenie Polskiego Radia 24 wiceminister resortu spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński.

Koalicja Obywatelska, zdjęcie ilustracyjne
Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Polityk Prawa i Sprawiedliwości zaznaczył, że Platformie Obywatelskiej pomagają nieprzychylne rządowi media, np. formułując pytania „dotyczące tego, czy czegoś PiS nie zrobi z tego co zapowiada, czy coś odbierze”.

To Platforma Obywatelska odbierała od obywateli, a my raczej we wszystkich obszarach działamy w sposób pozytywny, przysparzając dóbr społecznych, gospodarczych. Przypomnijmy choćby kwestię obniżenia wieku emerytalnego. Platforma Obywatelska ten wiek podwyższyła i to w sposób brutalny, dla kobiet o 7 lat. To chyba mówi samo za siebie i pokazuje, że straszenie Polaków, że PiS zrobi coś złego społecznie, kiedy te rzeczy robiła Platforma Obywatelska nie ma najmniejszego sensu

– podkreślił polityk.

Jarosław Zieliński zaznaczył, że Platforma Obywatelska próbuje atakować Prawo i Sprawiedliwość z różnych stron. „Ma tylko ten jeden pomysł na kampanię wyborczą, ale jest on nieskuteczny” - dodał.

– Oczekiwałbym tego, żeby Platforma przedstawiła poważny, programowy pomysł na Polskę, a nie tylko atakowała Prawo i Sprawiedliwość i dążyła tylko do przejęcia władzy

– mówił.

 

 

Źródło: niezalezna.pl

#Jarosław Zieliński #MSWiA #PiS #kampania #PO #atak #hejt

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo