W najnowszym numerze „GP”: Premier w szczerej rozmowie o budowaniu dobrobytu i wiarygodności

W najnowszym wydaniu tygodnika „Gazeta Polska” (dostępnym w kioskach od środy 25 września) znaleźć można mocny wywiad z premierem Mateuszem Morawieckim. „Oni proponują rewolucję obyczajową, my robimy rewolucję godnościową. Zobaczcie Państwo sami – ci, którzy najbardziej promują skrajności kulturowe, nie potrafią sobie poradzić z realnym rządzeniem i zagrożeniem dla milionów obywateli” - mówi szef rządu w rozmowie z Katarzyną Gójską i Dorotą Kanią.

okładka tygodnika "Gazeta Polska"
mat. pras. Gazeta Polska

Rozwój oparty przede wszystkim na taniej sile roboczej to droga donikąd. Efektem takiej właśnie polityki była wielka emigracja. Po 2004 roku wyjechało z Polski od półtora do dwóch milionów obywateli! Ta polityka doprowadziła do powstania błędnego koła – pracownicy nie byli doceniani finansowo, a pracodawcom nie opłacało się w nich inwestować. Utknęliśmy w pułapce średniego rozwoju.
- mówi premier Mateusz Morawiecki w rozmowie z Katarzyną Gójską i Dorotą Kanią.

Ponadto w najnowszym tygodniku „Gazeta Polska”:

Artykuł Piotra Lisiewicza pt. „Jak ocenzurowano film o Amber Gold”. „Gazeta Polska” dotarła do fragmentów filmu „Solid Gold”, które usunął z niego reżyser Jacek Bromski, oraz do dokumentów finansowych produkcji.

Tekst Piotra Nisztora „Bursztynowa mafia. Skarb Państwa oszukany na 23 mln zł podatku VAT” - w tle rosyjskie służby, mafia z Odessy i 6 ton kruszcu.

Szczególnej uwadze polecamy rozmowę Michała Rachonia z Antonim Macierewiczem:

Bez silnego prawa, bez silnego państwa, które egzekwuje prawo i sprawiedliwość, wolny rynek zamienia się w struktury mafijne. I z taką sytuacją mieliśmy do czynienia przed dojściem PiS do władzy. Można je przezwyciężyć dopiero teraz, jeżeli będzie druga kadencja Prawa i Sprawiedliwości, bo są bardzo głęboko zakorzenione.
- mówi Antoni Macierewicz.
 
Z tygodnikiem plastusiowy komentarz Barbary Pieli.

Gazeta Polska - tygodnik niepodległego Polaka

 

 

Źródło: niezalezna.pl, Gazeta Polska

#Gazeta Polska #Mateusz Morawiecki #wywiad #premier #Solid Gold #Piotr Lisiewicz #Jacek Bromski

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo