Przejęto tony tytoniu

zdjęcie ilustracyjne / pixabay

  

Policjanci z Rawy Mazowieckiej (Łódzkie) zlikwidowali magazyn, w którym składowano blisko 22 tony nielegalnego suszu tytoniowego. Straty Skarbu Państwa w podatku akcyzowym szacowane są na 15 mln zł. W sprawie zatrzymano cztery osoby.

O zlikwidowaniu nielegalnego procederu poinformowała we wtorek sierż. sztab. Agata Krawczyk z Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej.

Jak wyjaśniła, funkcjonariusze ustalili, że na jednej z posesji na terenie gminy Rawa Maz. mogą znajdować się duże ilości wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy.

Po wejściu na teren, policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 24-34 lat i kobietę w wieku 23 lat, którzy przeładowywali do busa kartonowe pudła z suszem tytoniowym.

"Nielegalny towar przechowywany był na terenie posesji należącej do jednego z zatrzymanych. Podczas przeszukania garaży śledczy zabezpieczyli 146 kartonów, każdy o wadze około 150 kg oraz 12 worków jutowych wypełnionych suszem tytoniowym bez polskich znaków akcyzy. Łącznie zabezpieczono blisko 22 tony nielegalnej krajanki tytoniowej"

– dodała sierż. sztab. Krawczyk.

Oszacowano, że starty fiskusa mogły wynieść 15 mln zł, za co sprawcom nielegalnego procederu grozi kara do 6 lat więzienia oraz wysoka grzywna.

Na wniosek prokuratora, wobec dwóch z podejrzanych mężczyzn sąd zastosował trzymiesięczny areszt. Wobec kolejnego z zatrzymanych mężczyzn prokurator zastosował dozór policji i zabezpieczenie majątkowe.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Matka ma zgodę sądu by... zmienić płeć dziecka. Ojciec jest bezsilny. Ta sprawa szokuje!

/ 3DMaennchen

  

Przeprowadzona zostanie chemiczna kastracja zdrowego dziecka, bo jedno z rodziców ma takie życzenie? Okazuje się, że tak absurdalna i przerażająca historia jest możliwa. Sąd w Teksasie orzekł, że 7-letni James może stać się Luną. Zrozpaczony ojciec przegrał walkę z matką chłopca.

Jeffrey Younger jest ojcem 7-letniego chłopca, którego matka stwierdziła, że woli mieć córkę. Niestety, nie udało mu się zwyciężyć w sądzie i uchronić syna przed zmianą płci. Potyczka dotyczyła opieki nad dzieckiem. Sprawę, choć ojciec podnosił, czym to grozi, wygrała matka.

Zdaniem ojca, chłopiec nie chce być dziewczynką, ale sąd w Dallas w Teksasie pozostał głuchy na jego argumenty.

Na podstawie jego wyroku matka dziecka, dr Anne Georgulas, uzyskała pełnię praw rodzicielskich i będzie mogła teraz zmienić Jamesa w Lunę. Jak podają media, kobieta będzie miała całkowitą swobodę w podawaniu dziecku żeńskich hormonów i środków blokujących okres dojrzewania. To oznacza chemiczną kastrację 7-latka.

Co więcej, ta niezrozumiała decyzja sądu obliguje ojca do uznania Jamesa za dziewczynkę. Od tej pory ma zwracać się do syna, jakby był córką, nie może zabierać dziecka w otoczenie, które uważa go za chłopca a sam będzie zmuszony do udziału w lekcjach dotyczących gender i transseksualizmu!

Jak podkreślają media, ojciec obawia się o życie Jamesa.

Do skutków ubocznych chemicznej terapii, polegającej na podawaniu dziecku hormonów płciowych, należą m. in.: zakrzepica żył, podniesiony poziom tłuszczu we krwi, kamienie żółciowe, wzrost wagi, bezpłodność, niskie libido, zaburzenia erekcji, czy nadciśnienie.

Pod wyłączną opiekę matki trafił również brat bliźniak Jamesa - Jude.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, dorzeczy.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl