Przedwyborcze marzenia opozycji

  

Ostatnie sondaże pokazują, że Prawo i Sprawiedliwość zdecydowanie wygra zbliżające się wybory do parlamentu. Ów fakt powoli zaczyna docierać do świadomości opozycji, która ma jeden cel: za wszelką cenę odsunąć PiS od władzy. Dlatego dla nikogo nie jest zaskoczeniem, że politycy partii, które mają szanse na przekroczenie progu wyborczego, zaczynają mówić wprost o zbudowaniu szerokiej koalicji opozycji, która pozwoli im na stworzenie rządu.

I nikt nie mówi o programach swoich partii, którymi tak epatują na każdym kroku. Nikt nie mówi o wiarygodności obietnic składanych wszystkim i wszędzie. Zdają sobie doskonale sprawę, że i tak w ich obiecanki nikt nie wierzy, a swoje poglądy zawsze mogą na nowo zdefiniować. Bo jak powiedział portalowi Tvp.info poseł PO Marcin Kierwiński: „Taki gabinet miałby bardzo szerokie poparcie: części bardziej centrowej, jak Koalicja Obywatelska, bardziej ludowej, tak jak PSL, i bardziej lewicowej, jak aktualna lista SLD”. Prawda, jakie to proste? Ciekawi mnie tylko jedno. Co tym razem powie Paweł Kukiz, stojąc w jednym szeregu z Joanną Senyszyn, Markiem Dyduchem czy Jerzym Jaskiernią. Komu i co tym razem zaśpiewa?

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts