Zabił żonę i poszedł na komendę

zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com/PublicDomainPictures

  

Sztumska policja zatrzymała 33-latka, który zgłosił się na komendę informując, że chwilę wcześniej zabił nożem żonę. Funkcjonariusze znaleźli ciało kobiety na klatce schodowej jednego ze sztumskich domów. Małżeństwo było w trakcie rozwodu.

O zatrzymaniu 33-latka poinformowała Grażyna Wawryniuk, rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. Wyjaśniła, że tego dnia przed południem mężczyzna sam zjawił się na sztumskiej komendzie policji i poinformował, że zabił swoją 30-letnią żonę.

Policjanci znaleźli martwą kobietę we wskazanym przez niego miejscu - na klatce schodowej jednego z domów w Sztumie. Wawryniuk poinformowała, że zadane nożem rany znaleziono zarówno na przodzie, jak i na tyle ciała kobiety. Wyjaśniła, że ran było, co najmniej kilka.

Rzecznik poinformowała, że 33-latek został zatrzymany przez policję. Ponieważ na rękach miał rany cięte - jak twierdził, sam się okaleczył, przewieziono go do szpitala. Wawryniuk wyjaśniła, że ewentualne przesłuchanie mężczyzny odbędzie się, gdy pozwolą na to lekarze. Dodała, że na pewno nie stanie się to dziś.

Rzecznik poinformowała, że kobieta i mężczyzna byli w trakcie rozwodu.

Dodała, że policjanci zabezpieczyli ślady na miejscu zabójstwa. Planowane są przesłuchania i inne działania mające służyć wyjaśnieniu okoliczności zdarzenia.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl,


Wczytuję komentarze...

Znowu nie po myśli Johnsona. Izba Gmin przekłada głosowanie nad umową z UE

zdjęcie ilustracyjne, / Tumisu; pixabay.com / Creative Commons CC0

  

Brytyjska Izba Gmin nie będzie dziś głosować nad poparciem dla porozumienia z Unią Europejską w sprawie warunków brexitu. Spiker Izby Gmin John Bercow nie zgodził się na poddanie rządowego wniosku pod głosowanie.

Zgodnie z regulaminem podczas jednej sesji ta sama ustawa nie może być głosowana dwa razy, o ile nie zmieniły się zasadniczo okoliczności, a jak wyjaśnił Bercow, w jego opinii nic takiego nie zaszło.

BĘDZIEMY UZUPEŁNIAĆ TĄ INFORMACJĘ.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl,


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl