Zwłoki noworodka w oczyszczalni ścieków

Zdjęcie ilustracyjne / dolnośląska policja

  

Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie prowadzi śledztwo w sprawie noworodka, którego ciało zostało znalezione na terenie rzeszowskiej oczyszczalni ścieków. Nikomu na razie nie postawiono zarzutów – poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie Artur Grabowski.

Dodał, że zarządzona została sekcja zwłok. "Na razie to początkowy etap śledztwa" – podkreślił Grabowski.

Jak poinformował oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie Adam Szeląg, ciało noworodka znalazł jeden z pracowników oczyszczalni ścieków, we wtorek 10 września.

"Około godziny 12 zostaliśmy zawiadomieni o znalezieniu ciała, najprawdopodobniej noworodka. Policjanci potwierdzili ten fakt. Na miejsce przyjechał też prokurator. Zebraliśmy materiał, który został przekazany prokuraturze"

– powiedział Szeląg. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, pap


Wczytuję komentarze...

Znowu nie po myśli Johnsona. Izba Gmin przekłada głosowanie nad umową z UE

zdjęcie ilustracyjne, / Tumisu; pixabay.com / Creative Commons CC0

  

Brytyjska Izba Gmin nie będzie dziś głosować nad poparciem dla porozumienia z Unią Europejską w sprawie warunków brexitu. Spiker Izby Gmin John Bercow nie zgodził się na poddanie rządowego wniosku pod głosowanie.

Zgodnie z regulaminem podczas jednej sesji ta sama ustawa nie może być głosowana dwa razy, o ile nie zmieniły się zasadniczo okoliczności, a jak wyjaśnił Bercow, w jego opinii nic takiego nie zaszło.

BĘDZIEMY UZUPEŁNIAĆ TĄ INFORMACJĘ.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl,


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl