Silni hejtem

  

W poniedziałek Koalicja Obywatelska zainaugurowała akcję pod hasłem „Silni razem”. Według założeń ma ona pomagać integrować polityków opozycji i jej zwolenników. Tyle tylko, że szybko okazało się, że pod tym samym hasłem od kilkunastu tygodni pojawiają się w serwisach społecznościowych nienawistne i wulgarne wpisy pod adresem Prawa i Sprawiedliwości, zwolenników tej partii oraz wyborców.

Akcja jest firmowana przez znane gołąbki tolerancji, miłości i pokoju – posła Krzysztofa Brejzę i posła Adama Szłapkę, a przez moment włączyła się w nią nawet kandydatka Koalicji Obywatelskiej na premiera Małgorzata Kidawa-Błońska, najwyraźniej ulegając podszeptom swoich bystrych sztabowców. Dlaczego Brejza, Szłapka i reszta postanowili strzelić sobie w kolano i niejako przyznać się do tego, że mają wiele wspólnego z nienawistnikami z sieci? Cóż, Platforma i jej przystawki po raz kolejny udowadniają, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Można być jednocześnie i wykluczonym cyfrowo, i internetowym hejterem.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts