Czas na prokuraturę

  

Niepokoić musi fakt, że komisja rewizyjna Rady Warszawy nie zgodziła się na przeprowadzenie kontroli w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji.

Platforma Obywatelska-Koalicja Obywatelska, mając większość w komisji, odrzuciła w ten sposób wniosek klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości o kontrolę procesu inwestycyjnego budowy oczyszczalni Czajka i przyczyn jej awarii. Przypomnę, że rozbudowa oczyszczalni zakończyła się w 2012 r., a koszt wyniósł ok. 3,7 mld zł. Okazuje się, że jest to najdroższa oczyszczalnia na świecie w przeliczeniu na 1 m sześc. jej zdolności przepustowej. Wprawdzie działacze PO przyzwyczaili nas do tego, że mają rozmach, bo przecież wybudowano najdroższe autostrady w Europie czy wydano prawie 300 mln zł, szukając miejsca na wybudowanie elektrowni atomowej, i na szukaniu się skończyło. Na szczęście czasy się zmieniły i jestem przekonany, że tuż po wyborach prokuratura na poważnie zajmie się tą i innymi sprawami, bo czas nagli. Już w tej chwili powinno się zabezpieczyć wszystkie dokumenty mające związek z budową oczyszczalni Czajka. Bo coś jest na rzeczy, jeżeli blokuje się dostęp do dokumentów!

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts