Kto prał miliardy z narkotyków?

  

Zabezpieczenie 1,4 mld zł w dwóch spółdzielczych bankach to spektakularny sukces organów ścigania. Tym bardziej że ta gigantyczna suma zostanie przejęta przez skarb państwa. To też doskonały przykład współpracy polskich organów ścigania z amerykańskim wymiarem sprawiedliwości.

Nieoficjalnie wiadomo, że polska delegacja niedawno udała się w tej sprawie do USA, gdzie omawiano szczegóły całej sprawy. Wszystko wskazuje na to, że to ledwie wierzchołek góry lodowej. Moi informatorzy wskazują wprost, że tak duże przestępcze przedsięwzięcie nie odbyłoby się bez wsparcia wpływowych ludzi, którzy od lat dzierżyli kontrolę nad bankami spółdzielczymi. Wśród nich są zarówno osoby kojarzone ze służbami specjalnymi, jak i polityką. Wszyscy mieli tworzyć wielopoziomową, międzynarodową grupę przestępczą. Najprawdopodobniej Amerykanie przekazali ich nazwiska. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts