Rola ciepłownictwa w ekosystemie miejskim - panel PGE Energia Ciepła

/ mat.pras.

  

Podczas XXIII Forum Ciepłowników Polskich w Międzyzdrojach panel PGE Energia Ciepła pt. „Rola ciepłownictwa w ekosystemie miejskim - wyzwania infrastrukturalne, społeczne i środowiskowe”, odbędzie się 17 września 2019 roku, o godz. 12:45 do 13.45, w Hotelu Amber Baltic, w sali Marco Polo.

PGE Energia Ciepła zaprasza na debatę na temat wpływu i wyzwań, przed jakimi stoi obecnie ciepłownictwo w Polsce, w szczególności w kontekście funkcjonowania w ekosystemie miejskim i kształtowania jakości życia w mieście.

„Jesteśmy częścią ekosystemu miejskiego. Naszą ambicją jest, aby rozwój ciepłownictwa był skorelowany z rozbudową miast. Dlatego aktywnie współpracujemy z miastami, aby ten proces był przemyślany i odbywał się z korzyścią dla mieszkańców”

- informuje Wojciech Dąbrowski, prezes Zarządu PGE Energia Ciepła.  

PGE Energia Ciepła zaprosiła do panelu socjolog Szkoły Głównej Handlowej - dr Joannę Popławską, dyrektora Instytutu Ochrony Środowiska - Krystiana Szczepańskiego, kierownika Obserwatorium Polityki Miejskiej - dr Karola Janasa, prezesa Zarządu MPEC w Krakowie - Mariana Łyko oraz prezesa Zarządu MPEC w Kielcach - Jana Karwasińskiego.

fot. mat. pras.
„Dostarczamy najbardziej pewne, ekologiczne, tanie ciepło, które jest doceniane przez klientów. Mieszkania z ciepłem sieciowym są poszukiwane na rynku i chętnie wybierane”

- dodaje Wojciech Dąbrowski. 

Partnerem relacji jest PGE Energia Ciepła S.A.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalena.pl

Wczytuję komentarze...

Co z procedurą zgłaszania kandydatów do TK?

/ By Adrian Grycuk - Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=46587031

  

- Kilkudziesięciu posłów wycofało swoje poparcie dla kandydatury Roberta Jastrzębskiego na sędziego Trybunału Konstytucyjnego, procedura zgłoszenia kandydata na to stanowisko zostanie ponowiona, termin zgłoszeń najpewniej w tym tygodniu przedstawi marszałek Sejmu - poinformował dyrektor Centrum Informacyjnego Sejmu, Andrzej Grzegrzółka.

CIS poinformowało, że posłowie wycofali swoje poparcie dla Jastrzębskiego.

"Kilkudziesięciu posłów wycofało swoje poparcie dla rzeczonej kandydatury na sędziego Trybunału Konstytucyjnego. Oznacza to, że ta kandydatura nie będzie rozpatrywana. Procedura zgłoszenia kandydata na członka TK zostanie ponowiona. Termin zgłoszeń zostanie przedstawiony przez Marszałek Sejmu najpewniej w tym tygodniu"

- przekazał Andrzej Grzegrzółka.

3 grudnia kończy się kadencja trzech sędziów TK wybranych w czasach rządów PO-PSL: Marka Zubika, Piotra Tulei i Stanisława Rymara. Zgodnie z regulaminem Sejmu, wnioski w sprawie kandydatów do TK składa się marszałkowi w terminie 30 dni przed upływem kadencji.

Pod koniec ubiegłego tygodnia PiS zgłosił kandydatury Roberta Jastrzębskiego, Krystyny Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza na sędziów TK. Były To jedyne zgłoszone kandydatury na sędziów TK

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl