Szczerba-kataryniarz hitem internetu! W tle hymn Niemiec i papuga krzycząca "idiot, idiot". WIDEO

  

Internauci nie mogli się powstrzymać! Po tym, jak Michał Szczerba wrzucił na swój profil na Twitterze wpis o "warszawskich przygodach kampanijnych", postanowili zrobić pewną przeróbkę. Choć sam widok wygrywającego na katarynce polityka PO siła rzeczy pozostanie w pamięci, ta przeróbka zapadnie w niej na długo. Zwłaszcza, jak dodamy do niej... hymn Niemiec i papugę żywcem wziętą z kultowej komedii  "C.K. Dezerterzy".

Michał Szczerba pochwalił się na swoim profilu na Twitterze pewnym nagraniem:

Internauci nie mogli się powstrzymać. Zrobili własną wersję.

Widzimy na niej to samo, co na oryginale: polityka PO, który w wyjątkowym nakryciu głowy kręci korbą z upodobaniem wydobywając kolejne dźwięki. Dźwięki te jednak - w przerobionej wersji - składają się we fragment hymnu niemieckiego, a całość okraszona zostaje papuzim okrzykiem: "idiot, idiot"!

Musicie to musicie zobaczyć!

 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Biedroń by chciał, żeby Śmiszek został... misterem Sejmu. "Bierzcie się do roboty, zamiast pajacować!"

Robert Biedroń / / Kuba Bożanowski from Warsaw, Poland [CC BY 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by/2.0)]

  

"Super Express" zorganizował plebiscyt na mistera Sejmu. Wśród kandydatów jest poseł-elekt Krzysztof Śmiszek - prywatnie partner europosła Wiosny Roberta Biedronia. Ten napisał w mediach społecznościowych: "Sorry Panowie, ale wybór jest oczywisty!" - zachęcając do głosowania na Śmiszka. Na te "żarty" zareagował wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz. "Bierzcie się do roboty, zamiast pajacować!" - zaapelował polityk.

To kolejna tego typu sonda "Super Expressu". Wcześniej przeprowadzono wybory miss Sejmu.

Choć pierwsze posiedzenie Sejmu w nowym składzie wciąż przed nami, to w sondzie brani są pod uwagę posłowie - elekci. W tym Krzysztof Śmiszek.

To zdecydowanie przypadło do gustu jego partnerowi - Robertowi Biedroniowi, szefowi Wiosny. "Sorry Panowie, ale wybór jest oczywisty!" - napisał polityk na Twitterze.

Do sytuacji odniósł się wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz.

Biedroń załatwił swojemu chłopakowi jedynkę na liście Lewicy, a teraz promuje go na..."mistera Sejmu". żenada. Bierzcie się do roboty, zamiast pajacować!

- napisał na Facebooku.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: facebook.com, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl