Obrażają Polaków

  

Duża część Czytelników zadaje sobie pytanie, jak długo ludzie, którzy bez żadnego uzasadnienia przypisali sobie rolę elity mieszkającej w „tym kraju”, będą bezkarnie obrażać Polaków. Jak długo społeczeństwo będzie wysłuchiwać epitetów pod swoim adresem. Jak długo będzie można opluwać nas w tak podły sposób słowami: „Paranoicy, psychopaci, patologiczni narcyzowie i ograniczone umysłowo prymitywy”.

I nie będę przywoływał nazwisk ludzi, którzy tak mówią, bo wielu z nich o to tylko chodzi. Oni przecież znani są z tego, że są znani, więc szkoda zaspokajać ich potrzebę czytania o sobie w jakimkolwiek kontekście. Część tzw. celebrytów pluje na nas, bo niczego innego nie potrafi robić, bo już nie wystarcza pokazanie gołego tyłka, żeby być znanym. Szkoda tylko, że w tę narrację wpisuje się Małgorzata Kidawa-Błońska, kandydatka Koalicji Obywatelskiej na premiera, która ledwo zaczęła snuć swój sen o potędze, a już zdążyła obrazić uczestników spotkań z Jarosławem Kaczyńskim, który ponoć „używa słów niezrozumiałych w większości dla jego elektoratu, podwyższając swój autorytet”. Szkoda tylko, że zapatrzona w lustro nie ma czasu rozejrzeć się wokół siebie.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts