Czajka międzynarodowa

  

„Nie róbmy polityki – budujmy mosty”, jeszcze nie tak dawno głosili politycy PO. Dziś most pontonowy w trybie awaryjnym zmuszony był zbudować rząd PiS, bo monstrualny kleks zatrułby nie tylko Wisłę, lecz także Bałtyk.

Zaniepokojenie tą ostatnią ewentualnością wyraziły rządy Szwecji i Danii. Tylko prezydent stolicy Rafał Trzaskowski czerpie radość z życia, jak gdyby nic się nie stało, uczęszczając na mecze piłkarskie i wystawy francuskich buldożków. Nadal nie dowiedział się, co jest przyczyną wycieku 3 mln m sześc. brunatnej brei zawierającej metale ciężkie. Nie ma też planów docelowego rozwiązania śmierdzącego problemu poza groteskowym pomysłem puszczenia rur po jezdni mostu Północnego. A ten matrix dzieje się w trakcie kampanii wyborczej i partyjni koledzy Trzaskowskiego zgłaszają aspiracje do rządzenia Polską.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts