Na lewicy awantura! Jaruzelska o Czarzastym: "Każdy Kazimierz ma swoją Izabel". W tle sporu... pies-gwałciciel

Agresywny pies Moniki Jaruzelskiej przekreślił plany polityczne swojej pani? / fot. Monika Jaruzelska - YouTube, pies - zdjęcie ilustracyjne, Pixabay

  

Monika Jaruzelska zdenerwowała się na koleżanki i kolegów z Lewicy za to, że ostatecznie to nie ona znalazła się na listach wyborczych SLD. W jednym z wywiadów zasugerowała nawet, że to osobista decyzja Włodzimierza Czarzastego, "którego sercu ma być bliższa Anna Maria Żukowska". Zaatakowana rzeczniczka Lewicy nie pozostała Jaruzelskiej dłużna i opisała na Twitterze bardzo nietypową historię z "psem-gwałcicielem" i sikaniem do butów w roli głównej.

Kampania w pełni, co widać po coraz śmielszych (a czasem po prostu śmiesznych) wpisach działaczy politycznych w mediach społecznościowych. Widać to również w wywiadach prasowych - a już na pewno w tym, którego udzieliła Robertowi Mazurkowi Monika Jaruzelska:

Wszyscy twierdzą, że to osobista decyzja Włodzimierza Czarzastego, bo bliższa jego sercu jest Anna Maria Żukowska [...] Mężczyźni w kryzysie wieku średniego robią różne rzeczy. Jak widać, każdy Kazimierz ma swoją Izabel.

- odpowiedziała córka komunistycznego generała na pytanie dziennikarza, dlaczego to nie ona znalazła się na listach Komitetu Wyborczego Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Dodatkowo Jaruzelska zarzuciła szefowi SLD, że ten "wypchnął" z partii "wszystkie kobiety ze znaczącymi nazwiskami". Ponownie dostało się też wiceprzewodniczącej SLD Annie Marii Żukowskiej, którą zdaniem Jaruzelskiej Czarzasty "promuje za wszelką cenę". 

Na odpowiedź działaczki nie trzeba było długo czekać. Co prawda dość osobliwie, ale Żukowska "odgryzła się" Jaruzelskiej na Twitterze, przywołując pewną bardzo dziwną anegdotkę. I choć wpis został już usunięty z Twittera, internet takich rzeczy nie zapomina. My również:

"Rok temu na wspólnym kampanijnym spacerze z psami na Polu Mokotowskim [...] pies pani Jaruzelskiej chciał zgwałcić moją (wysterylizowaną, więc to dziwne) sunię.

- pożaliła się na Twitterze Żukowska.

Kiedy ją wzięłam na kolana, podszedł i mi nasikał do butów. Jaki pies, taki pan.

- spuentowała swój wpis.

 

Jak myślicie, czy to tylko chwilowy kryzys na lewicy, czy skończy się to rozwodem ...?

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Rosja cofnęła dyplomatów USA

/ Motorolla

  

Ambasada USA w Moskwie potwierdziła w środę, że trzech jej dyplomatów zostało cofniętych z pociągu do Siewierodwińska w obwodzie archangielskim na północy Rosji. Zapewniła, że ministerstwo obrony Rosji zostało należycie poinformowane o podróży dyplomatów.

Dyplomaci byli w oficjalnej podróży służbowej - przekazała rzeczniczka ambasady Rebecca Ross.

Wcześniej w środę media powiadomiły, że dyplomaci w poniedziałek zostali cofnięci z pociągu i są podejrzani o naruszenie zasad pobytu na terytorium Rosji. Według niezależnej "Nowej Gaziety" chodzi o trzech dyplomatów w randze attache, w tym dwóch wojskowych. AFP podała, że Amerykanom nie pozwolono wsiąść do pociągu do Siewierodwińska.

Po sprawdzeniu dokumentów dyplomaci zostali zwolnieni. Próbowali oni - jak podała agencja Interfax - wjechać bez zezwolenia do Siewierodwińska, gdzie wjazd dla obywateli obcych państw jest ograniczony.

8 sierpnia doszło do eksplozji na poligonie pod Siewierodwińskiem nad Morzem Białym. Według mediów wybuchł tam korzystający z nuklearnego źródła energii silnik pocisku manewrującego o prędkości hiperdźwiękowej Buriewiestnik (Skyfall). Rosyjski resort obrony nie potwierdził tych informacji.

Amerykańska telewizja CNBC, powołując się na dane wywiadu USA, podawała później, że do wybuchu doszło nie podczas testu rakiety, lecz w czasie próby wyłowienia z dna morza pocisku z napędem jądrowym, który spadł po nieudanym wystrzeleniu.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl