Doda znowu przed wymiarem sprawiedliwości. Piosenkarka pochwaliła się "sądową garderobą"

Dorota "Doda" Rabczewska / youtube.com/printscreen

  

W czwartek w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa odbyła się druga rozprawa dotycząca konfliktu między Dorotą Rabczewską-Stępień, znaną jako Doda, i jej mężem Emilem Stępniem, a byłym partnerem piosenkarki Emilem Haidarem. Tymczasem sama celebrytka wydaje się nie traktować zupełnie poważnie sytuacji, w której się znajduje. Na InstaStories w żartobliwy sposób opowiadała o swojej "sądowej garderobie".

Konflikt pomiędzy Dorotą Rabczewską-Stępień a jej byłym partnerem Emilem Haidarem trwa od kilku lat. Przed Sądem Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa od września toczy się proces przeciwko piosenkarce i jej mężowi, którzy wraz z grupą wynajętych mężczyzn mieli między innymi szantażować, używać gróźb karalnych i zmuszać do określonego zachowania Haidara.

W sprawie oskarżonych jest w sumie osiem osób. W czwartek, podczas drugiego posiedzenia sądu, oprócz małżeństwa zostali także wysłuchani Marcin K. i Cezary B. Rozprawa jest utajniona.

Jak przekazał obrońca Emila Haidara adwokat Jerzy Jurek, "wszyscy, którzy dzisiaj się stawili, złożyli wyjaśnienia". Dodał, że "wyjaśnienia złożyła zarówno pani Dorota Rabczewska, jak i pan Emil Stępień. Odnośnie pani Doroty ograniczono się wyłącznie do odczytania jej wcześniejszych wyjaśnień. Sąd do nikogo nie miał żadnych pytań".

Obrońca Doroty Rabczewskiej-Stępień adwokat Adam Gomuła poinformował zaś, że "dwójka pozostałych współoskarżonych została krótko wysłuchana".

Następną rozprawę zaplanowano na 23 września. Ma wtedy zostać wysłuchany jeszcze jeden oskarżony. Zaplanowane jest także przesłuchanie pokrzywdzonego - poinformował Jerzy Jurek.

Tymczasem sama piosenkarka zdaje się nie traktować sprawy całkiem poważnie. Na jej InstaStory pojawił się filmik, w którym pokazywała "strefę sądową" w jej garderobie. Znajdowały się w niej ubrania do sądu, bo jak sama stwierdziła, często ostatnio w nim bywa.

Kochani jak wiecie jestem częstą użytkowniczką korytarzy sądowych i tutaj przygotowałam sobie taką sekcję „sąd”, i teraz tak: marynarki, garnitury, białe koszule. To moja ulubiona sekcja. I co? Jutro widzimy się w sądzie i tak co tydzień dziewczęta. Wiecie coś o tym, prawda? Każda z Was ma takiego na pewnego jednego upierdliwego byłego, każda ma swojego Haidara bądź Haidarkę, a jak nie. To kwestia czasu

- mówiła na nagraniu celebrytka.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Dożynki Prezydenckie w Spale rozpoczęte

/ Twitter: @prezydentpl

  

Msza święta z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą odprawiona w Kaplicy Polowej AK w Spale (Łódzkie) rozpoczęła w niedzielę Dożynki Prezydenckie. Spalskie święto plonów to tradycja sięgająca 20-lecia międzywojennego.

Po nabożeństwie para prezydencka - wraz z korowodem dożynkowym w strojach ludowych z różnych regionów Polski - przejdzie na stadion Centralnego Ośrodka Sportu, gdzie zaplanowana jest ceremonia dożynkowa w wykonaniu Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca "Mazowsze" im. Tadeusza Sygietyńskiego oraz wystąpienie Andrzeja Dudy.

Po części oficjalnej prezydent odwiedzi rozstawione na spalskim stadionie Miasteczko Regionów, w którym swoje zwyczaje, regionalne specjalności i kulturę prezentuje każde z 16 województw. Dożynkowe atrakcje - kiermasze i występy - będą trwać przez całą niedzielę, a ich zwieńczeniem będzie wieczorny plenerowy koncert muzyki disco.

Tradycję spalskich dożynek po 62 latach przerwy w ich organizowaniu wskrzesił w roku 2000 prezydent Aleksander Kwaśniewski. W latach 2006-08 święto plonów miało charakter regionalny. W 2009 r. gospodarzem dożynek był Lech Kaczyński, w kolejnych latach - Bronisław Komorowski. Andrzej Duda przyjmie symboliczny dożynkowy bochen chleba po raz czwarty

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl