Znacie "Breaking Bad"? Ten poszukiwany przestępca wygląda zupełnie jak Heisenberg

Walter White "Breaking Bad" / youtube.com/printscreen

  

Serial "Breaking Bad" bił rekordy popularności na całym świecie. Nic więc dziwnego, że postać Waltera White'a, pseudonim Heisenberg, jest dobrze znana. Z tego powodu nie może się z kolei cieszyć poszukiwany przestępca, który do złudzenia przypomina bohatera serialu. W takiej sytuacji trudno mu się będzie ukryć przed organami ścigania.

Informację o poszukiwaniach Todda W. Barricka Juniora opublikował departament policji w Galesburgu leżącym na terenie stanu Illinois. 50-latek jest podejrzewany o posiadanie metaamfetaminy

- podaje wprost.pl.

Gdy zdjęcie poszukiwanego trafiło do mediów społecznościowych, internauci od razu zauważyli podobieństwo do serialowego Waltera White'a.

Nie dość, że postać z serialu i poszukiwany są do siebie łudząco podobni, to łączy ich jeszcze jedno - metaamfetamina. Heisenberg ją produkował, a Barrick posiadał.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: wprost.pl, niezalezna.pl,


Wczytuję komentarze...

Uwaga! Łódź: pacjentka z podejrzeniem zakażenia koronawirusem trafiła do szpitala

/ Image by Ryan McGuire from

  

Na oddział zakaźny wojewódzkiego szpitala im. Biegańskiego w Łodzi we wtorek wieczorem trafiła pacjentka z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Kobieta przebywała w jednym z łódzkich hoteli. Nie jest obywatelką Polski.

Jak podał rzecznik Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego Adam Stępka, we wtorek wieczorem pogotowie zostało wezwane do kobiety przebywającej w jednym z łódzkich hoteli.

"To osoba z obcym obywatelstwem, u której wystąpiły objawy infekcji układu oddechowego. Pacjentka została przebadana na miejscu a następnie przewieziona do szpitala im. Biegańskiego. Podczas badania i transportu wdrożyliśmy specjalne procedury dotyczące chorób zakaźnych"

– wyjaśnił Stępka.

Jak nieoficjalnie podają lokalne media, chora miała przyjechać do Polski z Chin, a w Łodzi przebywała od kilku dni. Z tego powodu służby sanitarne miały podjąć daleko idące środki ostrożności i zdecydowano o hospitalizacji pacjentki.

Szpital im. Biegańskiego jest jedyną w regionie placówką przystosowaną do leczenia pacjentów z najcięższymi chorobami zakaźnymi w warunkach izolacji.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts