Znacie "Breaking Bad"? Ten poszukiwany przestępca wygląda zupełnie jak Heisenberg

Walter White "Breaking Bad" / youtube.com/printscreen

  

Serial "Breaking Bad" bił rekordy popularności na całym świecie. Nic więc dziwnego, że postać Waltera White'a, pseudonim Heisenberg, jest dobrze znana. Z tego powodu nie może się z kolei cieszyć poszukiwany przestępca, który do złudzenia przypomina bohatera serialu. W takiej sytuacji trudno mu się będzie ukryć przed organami ścigania.

Informację o poszukiwaniach Todda W. Barricka Juniora opublikował departament policji w Galesburgu leżącym na terenie stanu Illinois. 50-latek jest podejrzewany o posiadanie metaamfetaminy

- podaje wprost.pl.

Gdy zdjęcie poszukiwanego trafiło do mediów społecznościowych, internauci od razu zauważyli podobieństwo do serialowego Waltera White'a.

Nie dość, że postać z serialu i poszukiwany są do siebie łudząco podobni, to łączy ich jeszcze jedno - metaamfetamina. Heisenberg ją produkował, a Barrick posiadał.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: wprost.pl, niezalezna.pl,


Wczytuję komentarze...

Dożynki Prezydenckie w Spale rozpoczęte

/ Twitter: @prezydentpl

  

Msza święta z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą odprawiona w Kaplicy Polowej AK w Spale (Łódzkie) rozpoczęła w niedzielę Dożynki Prezydenckie. Spalskie święto plonów to tradycja sięgająca 20-lecia międzywojennego.

Po nabożeństwie para prezydencka - wraz z korowodem dożynkowym w strojach ludowych z różnych regionów Polski - przejdzie na stadion Centralnego Ośrodka Sportu, gdzie zaplanowana jest ceremonia dożynkowa w wykonaniu Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca "Mazowsze" im. Tadeusza Sygietyńskiego oraz wystąpienie Andrzeja Dudy.

Po części oficjalnej prezydent odwiedzi rozstawione na spalskim stadionie Miasteczko Regionów, w którym swoje zwyczaje, regionalne specjalności i kulturę prezentuje każde z 16 województw. Dożynkowe atrakcje - kiermasze i występy - będą trwać przez całą niedzielę, a ich zwieńczeniem będzie wieczorny plenerowy koncert muzyki disco.

Tradycję spalskich dożynek po 62 latach przerwy w ich organizowaniu wskrzesił w roku 2000 prezydent Aleksander Kwaśniewski. W latach 2006-08 święto plonów miało charakter regionalny. W 2009 r. gospodarzem dożynek był Lech Kaczyński, w kolejnych latach - Bronisław Komorowski. Andrzej Duda przyjmie symboliczny dożynkowy bochen chleba po raz czwarty

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl