Słusznie boją się ludzi

  

Warto zauważyć, że w obecnej kampanii wyborczej politycy Platformy Obywatelskiej jak ognia unikają bezpośrednich spotkań z ludźmi. Możemy oczywiście zobaczyć w przekazach telewizyjnych, jak wysiadają z autokaru i otoczeni działaczami partyjnymi przechadzają się po rynkach i ulicach miast. Jednak ani Grzegorz Schetyna, ani Małgorzata Kidawa-Błońska nie odważą się, bez obstawy członków ich ugrupowania, wejść na przykład na targ i bezpośrednio rozmawiać ze zwykłymi Polakami. Słusznie!

Ten brak odwagi, by powiedzieć w oczy zwykłym wyborcom, że nie mają prawa do godnego życia czy przyzwoitych pensji, jest całkiem logiczny. Pani Kidawa-Błońska zostałaby po prostu szybko przegoniona z targu w każdym polskim miasteczku, a pan Schetyna nie miałby czego szukać na żadnych dożynkach. POstkomuna jest skazana na łowienie wyborców wyłącznie w wielkomiejskich gettach. Jednak nawet tam ludzie będą się coraz lepiej orientować, czym w istocie jest ta formacja. Że reprezentuje środowiska, które nie są zainteresowane dobrobytem zwykłych Polaków, że to partia dążąca do utrzymania Polski jako kolonii z tanią siłą roboczą. Dobrze, że dzięki tej kampanii widać to dziś tak wyraźnie.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts