Hejt za normalność

  

Burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej jest atakowany przez media Adama Michnika z tego powodu, że za miejskie pieniądze organizuje konferencję o zagrożeniach wynikających z ideologii gender. Prelegentem ma być znany publicysta m.in. „Gazety Polskiej” Grzegorz Strzemecki, wiceprezes Stowarzyszenia Rodzin Wielodzietnych. To wystarczyło, by w internecie rozlał się hejt.

Gdy za czasów PO-PSL grube miliony z państwowej kiesy płynęły na promocję gender i homoseksualizmu, media Agory oraz ich akolici byli zachwyceni – teraz przeszkadza im normalność. Na szczęście w Polsce większość obywateli jest przeciwna związkom homoseksualnym oraz adopcji dzieci przez tego typu pary. Pokazują to sondaże przeprowadzone na zlecenie mediów, które – mówiąc delikatnie – nie przepadają za prawicą. Dlatego deklaracja Adama Szłapki, sekretarza sztabu Koalicji Obywatelskiej, że jest zwolennikiem adopcji dzieci przez pary homoseksualne, może mu przysporzyć więcej przeciwników niż zwolenników. I nie pomogą mu zawodowi hejterzy, którzy obrażają obywateli opowiadających się za normalną rodziną – której struktura jest zagwarantowana w Konstytucji RP, do której z kolei tak bardzo lubią się odwoływać przeciwnicy prawicy.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts