Wątpliwości

  

Rzecz przeszła bez echa, a przynajmniej jeden punkt programu KO wydaje się rozsądny. Premier in spe zadeklarowała, że „nie będzie decydowała płeć, ale kompetencje”. Poważnie rzecz biorąc, oznacza to rezygnację z parytetów płci!

Przy tych słowach nawet na smutnej tego dnia twarzy Schetyny, który w otoczeniu kobiet ma prawo obawiać się podzielenia losu Petru, pojawił się szerszy uśmiech. Przypadek? Można się jednak obawiać, że to był lapsus językowy. Scenę konwencji zapełniły kobiety i to niekoniecznie według „parytetu kompetencji”. Dodatkowo Paweł Rabiej cieszył się na Twitterze, że jest „prawie dwa razy więcej kobiet na listach KO niż u wiadomo kogo”. Izabela Leszczyna zaś pisała wprost: „Jarek, niestety Twój rząd kolesi i trolli obalą KOBIETY”. Wychodzi na to, że to jednak nie kompetencje decydują, a płeć. Kidawa-Błońska najpewniej ściemniała.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts