Z troską o Polsce

  

Nie sposób wymienić wszystkich tematów poruszonych na V Nadzwyczajnym Zjeździe Klubów „Gazety Polskiej”. Wśród spraw dyskutowanych przez uczestników zjazdu wyróżniały się te, które są ważne dla nich, ale też i dla ich małych ojczyzn, w których mieszkają i pracują.

Jednak – co znamienne – w prawie wszystkich wypowiedziach przewijała się troska o to, by zbliżające się wybory parlamentarne wygrali ci, którzy z sukcesem realizują to, co cztery lata temu obiecali Polakom. We wszystkich wystąpieniach znamienitych gości przebijało się również, że konieczne są następne lata rządów Zjednoczonej Prawicy, aby można było niektóre reformy państwa dokończyć. Byli też tacy, którzy mówili, że są zaniedbania poprzednich rządów, na których naprawienie potrzeba o wiele więcej czasu. W specjalnym liście do uczestników, który wystosował prezes PiS Jarosław Kaczyński, można przeczytać słowa, które potwierdzały wypowiedzi uczestników zjazdu: „Stawka w nadchodzących wyborach parlamentarnych jest – co wszyscy doskonale wiemy – dużo, dużo większa, bo nie będzie w nich chodziło tylko o utrwalenie tego, czego dokonaliśmy, ale o zapewnienie dalszych możliwości rozwojowych”.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts