Mateusz Ziółko śpiewa o „Legionach”. Posłuchaj przyszłego hitu

Mateusz Ziółko, zwycięzca The Voice of Poland i Super Debiutów w Opolu, zaśpiewał utwór promujący film "Legiony". To opowieść o wielkiej miłości w trudnych czasach I wojny światowej. O tym opowiada również piosenka Mateusza Ziółki.

„Z wielką radością przekazuje w Wasze ręce. Oficjalny teledysk do tytułowej piosenki filmu „Legiony” którą stworzyliśmy wspólnie z Tabb’em i Anną Saraniecką....mistrzynią pióra” – napisał artysta na swoim profilu na Facebooku. Pod wpisem szybko posypały się komentarze pełne zachwytu.

Trzeba przyznać, że utwór „Legiony” ma potencjał, żeby zostać hitem.

Posłuchaj:

Mateusz Ziółko to pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów. Jest zwycięzcą III edycji The Voice Of Poland oraz X edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, zajął również pierwsze miejsce w konkursie Super Debiuty podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W listopadzie 2016 roku wydał utwór „W płomieniach” który w 2017 roku był najczęściej granym utworem w Polskich rozgłośniach radiowych a w serwisie YouTube osiągnął spektakularny wynik ponad 59 milionów wyświetleń.

Legiony – film

W czasach zapomnienia pamiętali. W czasach nienawiści kochali. W czasach niewoli walczyli. Młodzi ludzie z pokolenia lat 1914-1916, które dało Polsce Niepodległość. To właśnie o nich opowiadają „Legiony" – imponujący rozmachem film o wchodzących w dorosłość chłopakach i dziewczynach, którzy w imię zasad, wyznawanych wartości i ideałów nie wahali rzucić się w wir walki przeciwko europejskim tyranom. Ale też o tych, którzy owych idei nie rozumieli, a przekonań nie podzielali. „Legiony” to najdroższa krajowa superprodukcja od czasów Miasta 44 – zapierająca dech w piersiach opowieść o miłości, młodości, walce i zwycięstwie, zrealizowana przy użyciu najnowocześniejszych technik filmowych, ze scenami batalistycznymi, jakich w polskiej kinematografii jeszcze nigdy nie było. Jednym słowem pełne wzruszeń i prawdziwych emocji kino przygodowe w najlepszym wydaniu.

Producentami filmu są Maciej Pawlicki i Adam Borowski. Autorami scenariusza Tomasz Łysiak, Dariusz Gajewski, Michał Godzin i Maciej Pawlicki. Reżyseruje Dariusz Gajewski – zdobywca Złotych Lwów na FPFF w Gdyni za film Warszawa. Głównym autorem zdjęć jest Jarosław Szoda, a sekwencji szarży pod Rokitną – Arkadiusz Tomiak. Realia epoki odtwarzają: Magdalena Luterek-Rutkiewicz (kostiumy) oraz Małgorzata Gwiazdecka i Joanna Pamuła, Anna Dąbrowska (charakteryzacja), Paweł Jarzębski (scenografia).

Najbardziej spektakularna polska produkcja ostatnich lat w kinach od 20 września.

 

 


Źródło: niezalezna.pl

#Legiony #Mateusz Ziółko

Anna Krajkowska
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo