Robert De Niro otworzy hotel w Warszawie. Ile kosztował luksusowy budynek?

Robert De Niro to aktor, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Oprócz talentu aktorskiego gwiazdor poczuł również żyłkę biznesmena. Wiele lat temu otworzył własną sieć pięciogwiazdkowych hoteli Nubo. Teraz jeden z nich zostanie otwarty również w Polsce. Jego koszt to 100 milionów złotych.

Nobu Hotel Warsaw
nobuhotels.com

De Niro jest jednym z najlepiej zarabiających aktorów w Hollywood. Oprócz gry na wielkim ekranie gwiazdor posiada również talent biznesowy. Już w latach 80. razem z Nobu Matsuhisem i Meirem Teperą założyli sieć luksusowych hoteli i restauracji Nobu Hospitality.

Już w pierwszej połowie 2020 roku jeden z nich zostanie otwarty w Warszawie. Hotel Nobu zlokalizowany został przy ulicy Wilczej 73. Goście będą mieli do dyspozycji prawie 120 pokoi i ekskluzywną restaurację. Pięciogwiazdkowy hotel kosztował 100 milionów złotych!

foto:https://www.nobuhotels.com

Początek 2019 roku i najnowszy hotel w Europie, to jednocześnie rozpoczęcie ekscytującej współpracy z naszymi partnerami. Z dumą włączamy Nobu Hotel Warsaw do coraz większej rodziny Hoteli i Restauracji Nobu. W naszym portfolio mamy już 17 hoteli, co jest zgodne ze strategią kreowania własnej, wyjątkowej oferty. Jednocześnie pozostajemy wierni naszej marce i lojalni wobec wszystkich klientów Nobu 

- powiedział Trevor Horwell, Prezes Nobu Hotels.

 

 

Źródło: pudelek.pl, niezalezna.pl,

#Robert De Niro #hotel #Nubo

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo