Horała przejechał się po programie Koalicji Obywatelskiej. „Jest niewiarygodny” - powiedział. I podał, kto go pisał

Marcin Horała / TVP Info/print screen, #Jedziemy

  

Poseł PO Izabela leszczyna oceniła, że podstawą programu Platformy Obywatelskiej jest założenie „wyższe płace, niższe podatki”. Odniósł się do tego Marcin Horała. – Mogę tylko powiedzieć, że Platformie najwyraźniej dobrze robi pobyt w opozycji, bo dostrzegła czego chcą ludzie po prawie dwudziestu latach od swojego istnienia. Prosty z tego wniosek, że chyba dobrze by było, by dalej w opozycji pozostała, skoro znakomicie intelektualnie się w niej odnajduje – mówił w rozmowie z Michałem Rachoniem w #Jedziemy.

Marcin Horała, przewodniczący komisji śledczej ds. wyłudzeń VAT w TVP Info odniósł się do przedstawionego programu PO.

Program Platformy Obywatelskiej jest niewiarygodny. To pisali ci sami eksperci, którzy wieszczyli, że po realizacji programu PiS-u będzie 100 mld deficytu w budżecie, a akurat mamy pierwszy raz w historii zrównoważony budżet. Tak samo trafne recepty przedstawiają w swoim programie

– podał.

Pokazał, w jaki sposób opozycja podchodzi do wyborców. Przypomniał, że „sześciopaku” nie zna nawet jego autor.

„Ale każdy wie, nawet Grzegorz Schetyna, który nie zadał sobie trudu, żeby nauczyć się na pamięć swojego „sześciopaku”, że to są tylko hasła na wybory” – podkreślił Marcin Horała.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości powiedział, co byłoby, gdyby teoretycznie założyć, że Platforma Obywatelska zwyciężyła w nadchodzących wyborach parlamentarnych.


- Choć to straszna myśl, ale gdyby Platforma wygrała wybory, gdyby rządziła, to będzie robiła dokładnie to samo, co robiła poprzednio, kiedy rządziła, tzn. podnosiła podatki, podnosiła wiek emerytalny, bo Platforma nie jest w stanie zapewnić tego, by środki z budżetu nie wyciekały do mafii, grup przestępczych, więc skądś je trzeba zebrać zabierając więcej uczciwym obywatelom

- mówił.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Koronawirus we Włoszech: Ostrożność na lotniskach

Zdjęcie ilustracyjne / twitter.com

  

Choć epidemia koronawirusa najbardziej zagraża krajom azjatyckim, to jest państwo w Europie, które mocno odczuwa skutki tej choroby. To Włochy - wprowadza się tam nadzwyczajne środki ostrożności na lotniskach. Mimo to, wciąż informowani jesteśmy o kolejnych przypadkach koronawirusa w tym kraju.

Do 61 wzrosła liczba przypadków zarażenia koronawirusem we Włoszech - podały w sobotę służby medyczne. Ognisko zachorowań znajduje się w regionach Lombardia i Wenecja Euganejska na północy, gdzie zmarły dwie osoby. Jest już też pierwszy chory w Piemoncie.

Włochy są na pierwszym miejscu w Europie pod względem liczby przypadków groźnego wirusa, którego epidemia wybuchła w Chinach. Liczba potwierdzonych przypadków rośnie szybko. W ciągu niecałej doby zwiększyła się ponad trzykrotnie. Wśród zarażonych są lekarze.

Najwięcej zachorowań - 46, według najnowszych informacji, zanotowano w Lombardii, w tym także w rejonie Mediolanu. Również z Turynu, stolicy Piemontu napłynęła wiadomość o pierwszym w tym regionie chorym.

Wprowadzono nadzwyczajne środki ostrożności. Na nagraniu widzimy, jak służby lotniskowe badają temperaturę ciała podróżnym:

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts