Przestrzelony atak lewicowego triumwira

  

Adrian Zandberg „błysnął” na Twitterze, komentując słowa Jarosława Kaczyńskiego wygłoszone na konwencji w Lublinie. Prezes PiS stwierdził, że Kościół jest ważny dla Polaków, nie tylko dla wierzących, i potępił nihilizm, który często pojawia się, gdy negowane są wartości chrześcijańskie. Sens wypowiedzi był jasny i prosty, a jednak okazuje się, że za trudny dla historyka, doktora nauk humanistycznych, który oburzony zganił Kaczyńskiego za obrażanie milionów Polaków i dodał, że te słowa to „chamstwo”.

Kierując się logiką polityka Lewicy, każdą obronę głoszonych przez siebie wartości należałoby uznać za chamstwo i obrażanie tych, którzy się z nimi nie zgadzają. Uwagi Zandberga o obrażaniu Polaków, kiedy spora część jego środowiska maszeruje z hasłami, które godzą w katolików, zakrawają na kpinę. Kompromitująca wypowiedź na temat odwołania wizyty przez Donalda Trumpa, niedorzeczny komentarz do słów prezesa PiS wskazują, że Zandberg próbuje przed wyborami za wszelką cenę zostać gwiazdą mediów społecznościowych. Tymczasem oblewa egzaminy nie tylko z dojrzałości politycznej, ale i rozumienia prostych komunikatów.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts