„To jest symbol waszych rządów”. Politycy KO i PSL otrzymali „cysternę wstydu”. WIDEO

Cysterna Wstydu / TVP Info, Woronicza 17 screen

  

- Jesteśmy wiarygodni, od 4 lat konsekwentnie realizujemy program. Cała piątka Kaczyńskiego zostanie zrealizowana 1 października, kiedy wejdzie niższy PIT. Teraz hat-trick Kaczyńskiego - mówił Paweł Szefernaker w „Woronicza 17”. I przekazał politykom PSL i Koalicji obywatelskiej „cysternę wstydu”. Zabawka chyba raziła w oczy, politycy reprezentujący opozycję schowali ją pod stół.

Wiceszef MSWiA Paweł Szefernaker przypomniał, że w 2015 PiS zaprezentował program, który został zrealizowany. Dla polityków opozycji przyniósł do studia prezent, który przypominał o tym, co działo się za czasów rządów PO-PSL.

– To jest cysterna wstydu Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego – zaczął Szefernaker.

Emocje wzięły górę. Krzysztof Paszyk z PSL przerywał mówiąc „a gdzie są wasze wagoniki wstydu z ruskim węglem”.

Ja rozumiem, że pan wstydzi się tego. (…) W 2015 roku zaprezentowaliśmy rewolucyjny program, z 500+, skróceniem wieku emerytalnego, a co mówił minister finansów w rządzie PO-PSL? „Piniendzy nie ma i nie będzie”. To jest cysterna wstydu PO-PSL. Pan zadał pytanie, skąd te pieniądze (na realizacje programów – red.). Taka jedna cysterna to strata Skarbu Państwa około 40 tys. zł, a za rządów Platformy i PSL 400 takich dziennie hulało po Polsce. Chciałbym, panie redaktorze, taką cysternę wręczyć panom z PSL i PO. To jest symbol waszych rządów

– powiedział Szefernaker.

Polityk zaniósł i postawił między Krzysztofem Paszykiem i Dariuszem Jońskim – reprezentującym w programie Koalicję Obywatelską (do której należy Platforma Obywatelska – red.)

"Wy jak wrócicie do władzy, to te cysterny dalej będą hulać" - dodał polityk PiS.

Po chwili politycy schowali pod stół "cysternę wstydu".

Pieniądze za waszych rządów prędzej wyjadą kolejnymi cysternami wstydu, niż trafią do kieszeni obywateli

– dodała Beata Kempa.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Koronawirus we Włoszech: Ostrożność na lotniskach

Zdjęcie ilustracyjne / twitter.com

  

Choć epidemia koronawirusa najbardziej zagraża krajom azjatyckim, to jest państwo w Europie, które mocno odczuwa skutki tej choroby. To Włochy - wprowadza się tam nadzwyczajne środki ostrożności na lotniskach. Mimo to, wciąż informowani jesteśmy o kolejnych przypadkach koronawirusa w tym kraju.

Do 61 wzrosła liczba przypadków zarażenia koronawirusem we Włoszech - podały w sobotę służby medyczne. Ognisko zachorowań znajduje się w regionach Lombardia i Wenecja Euganejska na północy, gdzie zmarły dwie osoby. Jest już też pierwszy chory w Piemoncie.

Włochy są na pierwszym miejscu w Europie pod względem liczby przypadków groźnego wirusa, którego epidemia wybuchła w Chinach. Liczba potwierdzonych przypadków rośnie szybko. W ciągu niecałej doby zwiększyła się ponad trzykrotnie. Wśród zarażonych są lekarze.

Najwięcej zachorowań - 46, według najnowszych informacji, zanotowano w Lombardii, w tym także w rejonie Mediolanu. Również z Turynu, stolicy Piemontu napłynęła wiadomość o pierwszym w tym regionie chorym.

Wprowadzono nadzwyczajne środki ostrożności. Na nagraniu widzimy, jak służby lotniskowe badają temperaturę ciała podróżnym:

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts