Schetynie uśmiech szybko zniknął z twarzy! Po konwencji PiS ma tylko jedno pytanie...

Grzegorz Schetyna już w czasie konwencji programowej Prawa i Sprawiedliwości w Lublinie dawał o sobie znać. W trakcie wystąpienia Jarosława Kaczyńskiego napisał na Twitterze: „Jarek kończ...”. Ogłoszenie „hattricku Kaczyńskiego”, jak i cała oprawa konwencji musiały jednak zrobić na nim piorunujące wrażenie. Po jej zakończeniu Schetyna chciał tylko wiedzieć: ile to kosztowało?

Grzegorz Schetyna
Filip Błażejowski/Gazeta Polska

Prezes PiS Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki oraz wicepremier Beata Szydło przedstawili program wyborczy PiS. Podniesienie pensji minimalnej do 3000 zł na koniec 2020 r., do 4000 zł w 2023 r., druga trzynasta emerytura w 2021 r. i pełne dopłaty do hektara dla rolników - znalazły się w „hattricku Kaczyńskiego”, który prezes PiS przedstawił na sobotniej konwencji.

Jak opozycja zareagowała na hattrick Kaczyńskiego? Grzegorz Schetyna w pierwszej chwili zdołał tylko wydusić z siebie: „Jarek kończ...”

Po chwili refleksji postanowił dodać coś jeszcze. Domaga się ujawnienia kosztów konwencji programowej PiS.

Wzywam prezesa Kaczyńskiego i szefa sztabu wyborczego PiS Joachima Brudzińskiego, żeby ujawnili, ile kosztowała dzisiejsza konwencja PiS w Lublinie
- mówił Grzegorz Schetyna.

 

Źródło: niezalezna.pl, PAP

#Grzegorz Schetyna #Platofrma Obywatelska #Koalicja Obywatelska #PiS #Prawo i Sprawiedliwość #wybory parlamentarne #Jarosław Kaczyński #konwencja programowa

redakcja
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo