Nic dodać, nic ująć. „Spieszmy się poznawać programy Platformy – tak szybko się zmieniają”

Grzegorz Schetyna / twitter.com/Platforma_org

  

Rozpoczęła się kampania wyborcza Koalicji Obywatelskiej. Politycy KO przedstawili swoje propozycje programowe. Jak ocenił je Joachim Brudziński? – Spieszmy się poznawać programy Platformy Obywatelskiej – tak szybko się zmieniają – powiedział.

W piątek politycy Koalicji Obywatelskiej przedstawili swoje propozycje programowe. Kandydatka KO na premiera Małgorzata Kidawa-Błońska przekonywała, że jest to najlepszy program, konsultowany z Polakami. Co ciekawe, nie wszystkim politykom Platformy przypadł do gustu.

„Jak tym zarządzać?”, „kto za to zapłaci?” – pytał poseł PO Michał Boni.

Szef sztabu Prawa i Sprawiedliwości nie patyczkował się z programem PO.

– W tym wypadku to chciałoby się powiedzieć: spieszmy się poznawać programy Platformy Obywatelskiej – tak szybko się zmieniają. Zmieniają się w takim tempie, że nawet ich autorzy czy liderzy nie są w stanie zapamiętać, co obiecywali jeszcze parę tygodni temu

– stwierdził Brudziński przypominając niedawną wpadkę Grzegorza Schetyny.

Okazało się bowiem, że… Schetyna nie zna „sześciopaku Schetyny”

– Tak, kiedy pada sakramentalne pytanie: pokażcie wyliczenia, tak jak miało to miejsce w wypadku tego słynnego sześciopaku Grzegorza Schetyny, to do dzisiaj nie doczekaliśmy się żadnych wyliczeń. Ekspertka, która dzisiaj jest główną twarzą Platformy Obywatelskiej, pani poseł Izabela Leszczyna mówi, że zdecydowana większość tych programów będzie finansowana z obcięcia budżetu Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, przecież to są opowieści…

– mówił Brudziński.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, 300polityka.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Koronawirus we Włoszech: Ostrożność na lotniskach

Zdjęcie ilustracyjne / twitter.com

  

Choć epidemia koronawirusa najbardziej zagraża krajom azjatyckim, to jest państwo w Europie, które mocno odczuwa skutki tej choroby. To Włochy - wprowadza się tam nadzwyczajne środki ostrożności na lotniskach. Mimo to, wciąż informowani jesteśmy o kolejnych przypadkach koronawirusa w tym kraju.

Do 61 wzrosła liczba przypadków zarażenia koronawirusem we Włoszech - podały w sobotę służby medyczne. Ognisko zachorowań znajduje się w regionach Lombardia i Wenecja Euganejska na północy, gdzie zmarły dwie osoby. Jest już też pierwszy chory w Piemoncie.

Włochy są na pierwszym miejscu w Europie pod względem liczby przypadków groźnego wirusa, którego epidemia wybuchła w Chinach. Liczba potwierdzonych przypadków rośnie szybko. W ciągu niecałej doby zwiększyła się ponad trzykrotnie. Wśród zarażonych są lekarze.

Najwięcej zachorowań - 46, według najnowszych informacji, zanotowano w Lombardii, w tym także w rejonie Mediolanu. Również z Turynu, stolicy Piemontu napłynęła wiadomość o pierwszym w tym regionie chorym.

Wprowadzono nadzwyczajne środki ostrożności. Na nagraniu widzimy, jak służby lotniskowe badają temperaturę ciała podróżnym:

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts