Sklerotycy z PO-KO

  

Pamiętają Państwo Szóstkę Schetyny, ten rzekomo rewolucyjny, mający zmienić Polskę program opozycji? Nie? Nie szkodzi. Okazuje się bowiem, że nie pamięta jej także startujący z list Koalicji Obywatelskiej Paweł Poncyljusz, kiedyś polityk PiS, potem frontman PJN (o tym tworze także nikt nie pamięta).

Szóstki Schetyny nie potrafi wymienić także Tomasz Zimoch, polityczny debiutant, bodaj najlepiej zapamiętany z tego, że jako komentator sportowy kazał tureckiemu sędziemu kończyć mecz. Co jednak najciekawsze, to Szóstki Schetyny nie pamięta nawet sam… Grzegorz Schetyna, który w radiowej rozmowie nie potrafił wymienić z pamięci tego, co proponował jako alternatywę dla dobrej zmiany. Nie moja to rzecz, ale by zagłosować na kogoś, kto nie pamięta, co mówił chwilę wcześniej? No, to trzeba chyba nie mieć klepki.

Piątej.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts