Chwyt à la Komorowski

  

Doradcy najwyraźniej powiedzieli Platformie, że muszą schować swojego lidera Grzegorza Schetynę do jakiejś pieczary, bo polityk ten nie ma żadnych szans nawet w tak zdominowanym przez wyborców PO mieście jak Warszawa. Nie jest w stanie pociągnąć listy w stolicy i powinien schodzić z drogi Jarosławowi Kaczyńskiemu, bo mówiąc najkrócej, nie dorasta mu do pięt.

Platformie doradzono też, by zastosowała ten sam manewr wprowadzenia w błąd wyborców, którym była kandydatura Bronisława Komorowskiego. Małgorzata Kidawa-Błońska udaje konserwatystkę tak samo, jak niegdyś udawał Komorowski. Jest to ten sam sposób na oszukanie wyborców. Podobnie jest z możliwościami – Kidawa-Błońska, tak jak Komorowski, nie ma też kwalifikacji do zajmowania najwyższych stanowisk w państwie. Widać to bardzo wyraźnie, jeśli przyjrzeć się jej wystąpieniom w parlamencie. To rozpaczliwy ruch Platformy – próbuje ona upodobnić się do Prawa i Sprawiedliwości. Próbuje oszukać wyborców, że jest podobna do PiS, jeśli chodzi o system wartości, podejście do państwa. To kolejne wielkie kłamstwo. Kidawa-Błońska to Komorowski, tyle że w nowej, kobiecej postaci.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts