Redaktor Żakowski agituje

  

Dziennikarstwo ma różne odcienie i różnymi posługuje się narzędziami. Jest śledcze, gospodarcze, czasem nawet wcieleniowe. Pamiętamy, jak swego czasu reporter „Gazety Wyborczej”, pisarz Jacek Hugo-Bader przemalował się na Murzyna i łaził w czasie Marszu Niepodległości, licząc na to, że ktoś mu coś zrobi. Nikt mu nic nie zrobił, co i tak było dla niego w pewnym sensie dowodem na rasizm uczestników, bo „dziwnie się mu przyglądali”. Myślałem, że trudno będzie przelicytować tamte wyżyny dziennikarstwa, ale na nowy poziom reportażu uczestniczącego wzniósł się redaktor Jacek Żakowski z TOK FM.

Ten to, chcąc sprawdzić, jak to jest być oficjalnym członkiem totalnej opozycji, zebrał się i poszedł zbierać podpisy poparcia dla znanego działacza KOD Pawła „Trójzęba” Kasprzaka, który w Warszawie chce kandydować do Senatu. Po wszystkim red. Żakowski opublikował film, na którym żali się, że w ciągu godziny uwijania się po warszawskim Śródmieściu Północnym zebrał zaledwie cztery (!) podpisy. Co ciekawe, przyznał, że ludzie są obrzydzeni. Cóż, okazuje się, że wystarczy godzina poza redakcją na Czerskiej, by zobaczyć, co ludzie naprawdę myślą o kodziarskiej załodze.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts