Politycznie egzotyczna

  

Aleksandra Dulkiewicz 1 września udowodniła, że nie dorasta do roli, którą próbuje odgrywać w polskiej polityce. Najpierw w fatalnym stylu opowiadała na Westerplatte, jak to rządzący mogą doprowadzić do rozlewu krwi w starciu ze społeczeństwem. Ten intelektualny miszmasz wygłosiła w czasie obchodów rocznicy okrutnej wojny, która pochłonęła miliony istnień.

Tego samego dnia zdołała zaliczyć kolejną wpadkę i obdarzyć zaproszonego do Gdańska burmistrza Londynu – Sadiqa Khana – mianem „egzotycznego”. Mimo niezręczności – ani myślała przeprosić. Jeśli ktoś w opozycji poważnie rozważa wystawienie prezydent Gdańska w ogólnopolskich wyborach prezydenckich, niech sobie porówna przemówienia Andrzeja Dudy z aktywnością Aleksandry Dulkiewicz. To jest wprost przepaść, którą łatwo zauważyć bez względu na poglądy odbiorców.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts