W najnowszym numerze „GP”: „Płynie szambo, płynie, po polskiej krainie… Platformy nie minie”

W najnowszym wydaniu tygodnika „Gazeta Polska” (dostępnym w kioskach od środy 4 września) znaleźć można obszerny artykuł Jacka Liziniewicza „Płynie szambo, płynie, po polskiej krainie… Platformy nie minie. Afera kałowa”. Najdroższą na świecie oczyszczalnię „Czajka” otwierał sam Donald Tusk. Jak mogło dojść do awarii? Skutki katastrofy Wisła i Bałtyk odczuwać będą przez lata. UWAGA: Tylko do tego numeru tygodnika dołączona jest wyjątkowa płyta „Drogi do niepodległości”!

Okładka tygodnika "Gazeta Polska"
mat. pras. Gazeta Polska

„W czasie, gdy będą Państwo czytać ten artykuł, do Wisły wypłynie kolejne 900 m³ ścieków, czyli tyle, ile produkuje statystyczny Polak w ciągu 25 lat. Fala fekaliów, płynąc z prądem najdłuższej polskiej rzeki, dotrze z pewnością już w okolice Bydgoszczy. Możliwe również, że prezydent Rafał Trzaskowski odkryje, co się tak naprawdę stało i przestanie bagatelizować problem…”
- zapowiada w czołówkowym artykule Jacek Liziniewicz.

Ponadto w najnowszym tygodniku „Gazeta Polska”:

Artykuł Doroty Kani „Kłopoty bulteriera Schetyny. Hejterska działalność Krzysztofa Brejzy ”
 
„Ma na swoim koncie kontakty ze służbami specjalnymi, kontrowersyjne metody, jakimi zdobył sobie wpływy w Inowrocławiu, a w młodości uczestnictwo w happeningach „Naszości” Piotra Lisiewicza. Mowa oczywiście o Krzysztofie Brejzie, którego nazwisko znalazło się w centrum uwagi z uwagi na farmę trolli, którą wykryto w inowrocławskim ratuszu.”
- przybliża sylwetkę posła Brejzy dziennikarka.

Tekst Tomasza Łysiaka „Legiony – opowieść o czynie pięknego pokolenia”, w którym szef działu Historia przybliża tło historyczne najnowszej superprodukcji kinowej.

„Kościół idzie na Golgotę ” - wywiad z Lechem Dokowiczem.
 
„Dwa lata temu nikt nie mógł przewidzieć, że w naszym kraju znajdzie się tylu ludzi zdolnych do profanacji, bluźnierstw, znieważania kapłanów, aż po czynne ataki na nich. Natomiast ta prawdziwa Polska zawsze była mocna, kiedy umieliśmy się zjednoczyć, uświadamiając sobie siłę płynącą z wiary. Nigdzie ta siła nie promieniuje tak bardzo jak pod Krzyżem”.
- mówi Lech Dokowicz, reżyser, dokumentalista i współtwórca zbliżającego się wydarzenia modlitewnego „Polska pod Krzyżem”.

 
Szczególnej uwadze polecamy wyjątkowy prezent: Do tygodnika „Gazeta Polska” dołączona jest płyta „Drogi do niepodległości”
 

Gazeta Polska - tygodnik niepodległego Polaka

 

 

Źródło: niezalezna.pl, Gazeta Polska

#Gazeta Polska #tygodnik #Warszawa #Wisła #ścieki #Krzysztof Brejza #Legiony #Polska pod Krzyżem #Lech Dokowicz

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo