Nic się nie stało?

  

Nie wybiegam aż tak daleko, by porównywać awarię warszawskiego kolektora do awarii elektrowni w Czarnobylu (a są tacy, którzy tak robią). Faktem jednak jest, że sprawa dobrze pokazuje, z jaką ekipą mamy do czynienia w stolicy.

Jeśli rzeczywiście prawdą jest, że fakt awarii ukrywano przez niemal dobę, licząc, że sprawa… przyschnie, to jest to skandal wielkiej próby. I to za to, a nie bezpośrednio za awarię odpowiada Rafał Trzaskowski – bo takich ludzi ma w wodociągach, a teraz jeszcze się wykręca i bagatelizuje problem. Łatwo wyobrazić sobie bardziej drastyczny scenariusz, jak awaria filtrów czy nawet elektrowni lub gazoportu – i próbę lepienia ich taśmą klejącą w nadziei, „żeby się nie wydało” i że „nic się nie stanie”. Po raz kolejny mogą się więc Państwo przekonać, jaka jest stawka nadchodzących wyborów.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts