Prezydent Płocka zapewnia o „stabilnej” sytuacji ws. wody. Szef struktur PiS: Średnio w to wierzę

Płock / flickr.com/Leszek Kozlowski/CC BY-SA 2.0

Lidia Lemaniak

Dziennikarka portalu Niezalezna.pl

Kontakt z autorem

  

- Uważam, że pan Andrzej Nowakowski jest złym prezydentem i chciałbym wierzyć w jego zapewnienia, ale jednak po tym, co działo się w Warszawie średnio w to wierzę - powiedział w rozmowie z Niezalezna.pl Wojciech Jasiński, szef struktur Prawa i Sprawiedliwości w Płocku

"W sytuacji kryzysowej, jaka ma miejsce w Warszawie, podjęliśmy pewne działania"

- zapewnił na konferencji prasowej prezydent Płocka.

Andrzej Nowakowski dodał, że sytuacja jest stabilna.

"Jest cały czas monitorowana przez wodociągi płockie przy współpracy ze wszystkimi odpowiedzialnymi służbami"

- przekazał prezydent miasta.

Wojciech Jasiński, szef struktur Prawa i Sprawiedliwości w Płocku w rozmowie z Niezalezna.pl powiedział, że "zważywszy na to, co działo się w Warszawie, to zapewnienie prezydenta Płocka trzeba przyjmować co najmniej z rezerwą".

O godz. 11:00 będzie konferencja po posiedzeniu sztabu kryzysowego w Płocku

- dodał.

Uważam, że pan Andrzej Nowakowski jest złym prezydentem i chciałbym wierzyć w jego zapewnienia, ale jednak po tym, co działo się w Warszawie średnio w to wierzę

- podkreślił Wojciech Jasiński.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Koronawirus we Włoszech: Ostrożność na lotniskach

Zdjęcie ilustracyjne / twitter.com

  

Choć epidemia koronawirusa najbardziej zagraża krajom azjatyckim, to jest państwo w Europie, które mocno odczuwa skutki tej choroby. To Włochy - wprowadza się tam nadzwyczajne środki ostrożności na lotniskach. Mimo to, wciąż informowani jesteśmy o kolejnych przypadkach koronawirusa w tym kraju.

Do 61 wzrosła liczba przypadków zarażenia koronawirusem we Włoszech - podały w sobotę służby medyczne. Ognisko zachorowań znajduje się w regionach Lombardia i Wenecja Euganejska na północy, gdzie zmarły dwie osoby. Jest już też pierwszy chory w Piemoncie.

Włochy są na pierwszym miejscu w Europie pod względem liczby przypadków groźnego wirusa, którego epidemia wybuchła w Chinach. Liczba potwierdzonych przypadków rośnie szybko. W ciągu niecałej doby zwiększyła się ponad trzykrotnie. Wśród zarażonych są lekarze.

Najwięcej zachorowań - 46, według najnowszych informacji, zanotowano w Lombardii, w tym także w rejonie Mediolanu. Również z Turynu, stolicy Piemontu napłynęła wiadomość o pierwszym w tym regionie chorym.

Wprowadzono nadzwyczajne środki ostrożności. Na nagraniu widzimy, jak służby lotniskowe badają temperaturę ciała podróżnym:

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts