Premier potrafi śmiać się z samego siebie. Szef rządu opublikował mema

Mateusz Morawiecki, spotkanie z dziećmi polonijnymi / flickr.com/ Kancelaria Premiera/ creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/

  

Premier Mateusz Morawiecki niedawno założył konto na Facebooku. Zapowiadał, że postara się znaleźć czas, aby dzielić się swoimi przemyśleniami na temat przyszłości Polski, ale też czytać wpisy internautów. Tak też się stało. Premier zamieścił mema, a także z przymrużeniem oka odpowiedział użytkownikom sieci na „zaczepki”.

"Wiadomo, nie będę na Facebooku od rana do wieczora, ale jeśli tylko nadarzy się okazja, będę czytał wpisy, szukał ciekawych komentarzy i brał do serca każdą życzliwą opinię. Nawet w trakcie ważnych spotkań"

– pisał w swoim pierwszym wpisie premier Mateusz Morawiecki.

Okazuje się, że szef rządu nie żartował. Dziś opublikował mema, na którym widnieje on sam. Na grafice widać premiera podającego chłopcu rękę. Na zdjęciu widzimy napis: „Oznacz ziomeczka, który uczciwie płaci podatki”. Premier odpowiedział:

„Wbrew pogłoskom nie zamierzam opodatkować memów ;)”

„Okazuje się, że bywam bohaterem całkiem popularnych memów. Warto było założyć profil na Facebooku także dlatego, żeby czasem pośmiać się z samego siebie. Pozdrawiam Mateusz Morawiecki Memes i innych twórców!

P.S. Wbrew pogłoskom nie zamierzam opodatkować memów;)

– czytamy na facebooku Mateusza Morawieckiego.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, facebook.com

Tagi

Wczytuję komentarze...

NATO solidarne z Turcją

/ Engin Akyurt

  

NATO wyraża solidarność z naszym sojusznikiem, Turcją, po zabiciu tureckich żołnierzy w Idlibie w Syrii oraz potępia masowe naloty reżimu syryjskiego i Rosji; tę niebezpieczną sytuację należy deeskalować - powiedział w Brukseli szef NATO Jens Stoltenberg.

"Sojusznicy potępiają ciągłe ataki powietrzne ze strony reżimu syryjskiego i wspierającej go Rosji w prowincji Idlib. Wzywamy ich do zaprzestania ofensywy, aby przestrzegać prawa międzynarodowego i wspierać wysiłki ONZ na rzecz pokojowego rozwiązania"

- wskazał sekretarz generalny Sojuszu.

Rada Północnoatlantycka, w skład której wchodzą ambasadorowie wszystkich 29 państw członkowskich NATO, spotkała się na wniosek Turcji i przeprowadzi konsultacje w sprawie sytuacji w Syrii zgodnie z art. 4 traktatu waszyngtońskiego.

Zgodnie z tym artykułem każdy sojusznik może zwrócić się o konsultacje, jeśli uważa, że zagrożona jest jego integralność terytorialna, niezależność polityczna lub bezpieczeństwo.

Władze Turcji podały w nocy z czwartku na piątek, że w wyniku nalotów przeprowadzonych w czwartek przez rządowe siły syryjskie w syryjskiej prowincji Idlib zginęło w sumie co najmniej 29 tureckich żołnierzy.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts